Neformaliojo švietimo veikla

PATVIRTINTA
Ignalinos Česlovo Kudabos
progimnazijos direktoriaus
2021 m. sausio___ d. įsakymu Nr. V-___
 

IGNALINOS ČESLOVO KUDABOS PROGIMNAZIJOS
1–8 KLASIŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS
2020–2021 M. M.

Eil. Nr.

Laikas

Trukmė

Veikla

Vieta

Mokytojas

Pirmadienis

1.

14.40–16.15

2

„Jaunasis pasienietis“

4–8 kl.

Sporto salė

A. Matvėjevas

2.

12.55–13.40

1

„Judrieji žaidimai“

3–4 kl. berniukai

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

3.

13.50–14.35

1

„Krepšinio pradžiamokslis“

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

4.

14.40–15.25

1

„Krepšinis“

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

5.

12.55–13.40

1

„Judrieji žaidimai“

3–4 kl. mergaitės

Mažoji sporto salė

D. Gotovskienė

6.

12.55–13.40

1

„Kompiuterio draugai“ 2 kl.

42–43 kab.

R. Bagdonienė

7.

13.00–14.35

2

Mišri liaudiškų šokių grupė ,,Dringelė“

3–5 klasės

Kultūros centras

N. Žygienė

8.

13.50–14.35

1

Instrumentinėmuzikos grupė

48 kab.

J. Cicėnas

Antradienis

1.

13.50–15.30

2

„Stalo tenisas“

Mažoji sporto salė

D. Gotovskienė

2.

12.45–14.15

2

Vokalinis ansamblis

„Pumpurėliai“

Aktų salė

V. Ksenzovienė

3.

14.15–15.00

1

Solinis dainavimas

Kultūros namai

V. Ksenzovienė

4.

13:50–14:35

1

Informatikos būrelis

5–8 kl.

10 kab.

I.Kandratavičienė

Trečiadienis

1.

13.50–14.35

1

„Judrieji žaidimai“

5–6 kl. berniukai

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

2.

13.20–14.55

2

Mišri liaudiškų šokių grupė „Dringelė“

3–5 klasės

Kultūros centras

N.Žygienė

3.

15.00–16.35

2

„Mergaičių liaudiškų šokių grupė“

4–8 kl. mergaitės

Kultūros centras

N.Žygienė

4.

12.50–13.35

1

,,Šviesoforas“

28 kab.

J.Snieškienė

Ketvirtadienis

1.

13.50–14.35

1

„Krepšinio pradžiamokslis“

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

2.

14.40–15.25

1

„Krepšinis“

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

3.

12.55–13.40

1

„Judrieji žaidimai“ 3–4 kl. mergaitės

Mažoji sporto salė

D. Gotovskienė

4.

13.50–14.35

1

„Judrieji žaidimai“ 5–6 kl. mergaitės

Mažoji sporto salė

D. Gotovskienė

5.

12.55–13.40

1

„Kompiuterio draugai“ 3–4 kl.

42–43 kab.

R. Bagdonienė

6.

12.00–12.35

1

„Paruošiamoji mišri liaudiškų šokių grupė“

1–2 kl.

Kultūros centras

N.Žygienė

7.

13.40–14.25

1

Vokalinis ansamblis

„Pumpurėliai“

Aktų salė

V. Ksenzovienė

8.

14.25–15.10

1

Solinis dainavimas

Aktų salė

V. Ksenzovienė

9.

12.00–12.40

1

Projekto „Kokybės krepšelis“ informatikos–robotikos būrelis 1–4 kl.

10 kab.

I.Kandratavičienė

 

10.

14.35–15.20

1

Projekto „Kokybės krepšelis“ jaunųjų tyrėjų būrelis

17 kab.

R.Trinkūnienė

Penktadienis

1.

13.50–14.35

1

„Judrieji žaidimai“

5–6 kl. berniukai

Didž. sporto salė

G. Motiejonis

2.

12.00–13.15

2

Lietuvių liaudies šokiai.

Paruošiamoji 1 kl.

Kultūros centras

N.Žygienė

3.

13.50–15.30

2

„Tinklinis“

Mažoji sporto salė

D. Gotovskienė

4.

15.00–15.45

1

Solinis dainavimas

Aktų salė

V. Ksenzovienė

 

 

____________________________

Atnaujinta: 2021-05-03