Naujienos

Skaityti yra smagu ir gera! O dar smagiau skaityti žinant, kaip tai naudinga tiek mūsų kūnui, tiek protui. Keliaukime ten, kur dar niekad nebuvome, išgirskime tuos, kurių dar neturėjome galimybės sutikti. Ir visa tai pasiekiama vos atsivertus knygą. Mes kviečiame tiesiog skaityti! Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Pradėkime ir baikime dieną su knyga! Mes skaitome, skaitykite ir Jūs , skaitome visi kartu – siūlo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos antrokai.

Sausio 19 d. 5 c klasės progimnazijos mokiniai dalyvavo netradicinėje klasės valandėlėje. Mokinius nuotoliniu būdu aplankė Agnė Paukštienė – Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje. Specialistė pasakojo apie Covid-19 virusą, priminė saugumo reikalavimus, mielai atsakė į gausius mokinių klausimus. Vėliau kartu žiūrėjome ir aptarėme dokumentinį filmą „Diena reaktoriuje“. 

Laužai tą tamsią sausio naktį 

Apsaugant laisvę ėmė degti. 

Ir žiebėsi viltis širdy, 

Supratom - galim būt laisvi. 

Vėl žmonės rankom susiėmę 

Apginti stojo Lietuvėlės, 

Sukvietę žmones iš visų kraštų, išlaikėm laisvę mes kartu! 

Deividas 5 a klasė

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pirmokai dalyvauja projekte ,,Skaitau ir augu“. Klausydami ir skaitydami pasakas bei istorijas vaikai panyra į magišką pasaulį, greitai identifikuojasi su tipiškais „herojais“ ir lengvai įsijaučia į personažų gyvenimus. Šitaip vaikai ne tik patiria nuotykius, bet tuo pačiu ir mokosi įveikti baimes, spręsti problemas, suprasti savo ir kitų emocijas. Skaitymas gali tapti patrauklia ir įdomia veikla, nes galima skaityti knygą ir kitaip – netradicinėje aplinkoje, kartu su sesutėmis ir broliukais, kartu su šuniukais ir katinėliais arba su savo žaislais. 

Progimnazijoje planuojama minėti Sausio 13-osios 30-metį.  

 Sausio 6-11 dienomis 

Visi bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti virtualioje parodoje „Minint Sausio 13-osios 30-metį“. Kviečiame siųsti savo kūrybinius darbus (jų nuotraukas): piešinius, karpinius, eiles ir pan. Sausio 13-osios tema. Siūlome kūrybinius darbus papuošti vienybės simboliu - neužmirštuolės žiedu. Parodos peržiūra nuotoliniu būdu vyks sausio 13 d., pirmos pamokos metu. Darbų laukiame iki sausio 11d. el. paštu: natalija.gimbickiene@kudabosprogimnazija.lt

x Nuo sausio 4 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių, o nuo sausio 6 d. 5–8 klasių mokinių ugdymas(is), neformaliojo švietimo užsiėmimai ir švietimo pagalbos teikimas organizuojamas tik nuotoliniu būdu pagal esamus pamokų ir būrelių tvarkaraščius.

x 50% pamokų organizuojama sinchroniniu būdu (vaizdo pamoka), 50% pamokų – asinchroniniu būdu (savarankiškas skirtų užduočių atlikimas).

Nuotoliniam mokymui naudojama „Microsoft Office 365“ platforma: Outlook ir Teams įrankiai.

Šių metų gruodžio 29 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje nuotoliniu būdu įvyko Darbo tarybos rinkimai. Jose dalyvavo septyni kandidatai, iš jų į Darbo tarybą išrinkti šie: Liudmila Autuch, Audrius Juodagalvis, Jolanta Šuminaitė.

Linkime sėkmės darbuose.