Aktualijos

Prisegtame faile rasite išsamią informaciją, kaip įrašyti atliktą darbą ir išsiųsti jį mokytojui.

Kaip įrašyti ir išsiųsti darbą per Tamo

NUOTOLINIO MOKYMO(-SI) ORGANIZAVIMAS

Nuo 2020 m. kovo 30 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuojamas nuotolinis mokymas pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, neformaliojo švietimo ugdymo programas.
Nuotolinis mokymas(-is) – mokymas-(is), kai mokytojas, pateikiantis mokomąją medžiagą, yra kitoje vietoje nei ją gaunantis mokinys.

MOKYMOSI APLINKA IR UŽDUOTYS

Nuotolinis mokymas(-is) organizuojamas per TAMO elektroninį dienyną, mokymo aplinkas Zoom, Google Classroom, EMA, EDUKA ir kitas mokymuisi mokytojo parinktas aplinkas internete.
Mokymosi užduotys mokiniams pateikiamos ateinančiai savaitei. Penktadienį per TAMO dienyną pranešimuose:
● ikimokyklinukų, priešmokyklinukų, 1–4 kl. mokinių tėvams;
● 5–8 kl. kiekvienam mokiniui.
Rekomenduojama šias užduotis išsisaugoti kompiuteryje atskirame aplanke. Esant tinklo sutrikimams mokiniai bet kada galės matyti ir atlikti užduotis, kurioms nereikės interneto ryšio.

Kaip elgtis karantino metu.

Šiuo metu rizikingomis šalimis laikomos: Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija, Egiptas.
Grįžę iš šių šalių į Lietuvą, Jūs privalote kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) šiais būdais...

Sveikiname su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės diena!

Sausio 21 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 5a ir 5c klasių mokiniai su mokytoju A. Marcinausku lankėsi Ignalinos mokesčių inspekcijoje. Mokiniai klausėsi mokesčių istorijos: kokie buvo mokesčiai anksčiau, kaip jie buvo renkami iš gyventojų, kam naudojami. Taip pat mokiniai sužinojo, kodėl mokesčius reikia mokėti, kas, kada ir kokius moka mokesčius. Mokiniams išvyka buvo įdomi ir naudinga.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki 2020 m. sausio 29 d. turi teisę teikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei D. Vilčiūnienei el. paštu diana.kuprenaite@gmail.com

Direktorės 2019 metų veiklos ataskaita