PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
(kodas Nr. 09.13-CPVA-V-704-02-001)

Birželio 10 – 21 d. mokykloje vyko vasaros dienos stovykla socialiai remtinų šeimų vaikams. Jos metu vaikai drauge su pradinių klasių mokytojomis, socialine pedagoge ir socialine darbuotoja aktyviai ir prasmingai leido laiką: sportavo, šoko, žaidė, piešė, atliko įvairias kūrybines užduotis, buvo gamtoje, nemažai keliavo.

Gegužės 30 dieną 3a klasės mokiniai lankėsi Alisos mamos darbovietėje – Ignalinos rajono turizmo ir informacijos centre. Čia vaikai susiskirstę į tris komandas turėjo atlikti tris užduotis: susikrauti turisto kuprinę, atrasti Ignalinos rajono žemėlapyje lankomus objektus, išspręsti kryžiažodį. Komandos puikiai įvykdė užduotis, susipažino su Ignalinos kraštu, smagiai praleido klasės valandėlę. Visi buvo apdovanoti. Dėkojame Alisos mamytei už priėmimą ir puikią pamoką.

Gegužės 12 d. popietę į ekožygį  leidosi grupė penktokų ir jų tėvelių. Pakeliui tvarkydami Žeimenos upės pakrantes jie ne tik kaupė taškus į gerų darbų kraitį ir socialines valandas, bet ir puikiai praleido laiką, užsidirbo nemokamą pasiplaukiojimą Lūšių ežere  ,,Valtinė.lt“ valtimis. Taigi ir aplinka sutvarkyta, ir smagi vasaros pramoga užsidirbta.

Veiklos ataskaita 2018 m. m.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 d. turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei Ingai Žilo el. p. http://liutuke77@gmail.com

Spalio 26 dieną progimnazijoje vyko labai laukiama šventė – penktokų krikštynos, simbolizuojančios buvusių pradinukų šventinimą į vyresniuosius mokyklos mokinius. Krikštynų organizatoriai – 8 klasių mokiniai. Aštuntokai visą savaitę kūrė scenarijų, darė priemones, kad renginys būtų kuo įdomesnis, linksmesnis, prasmiškesnis.

Šokis progimnazijoje – neatsiejama renginių ir kultūrinės veiklos dalis. Tautinių šokių kolektyvai nuolat dalyvauja rajono renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, respublikiniuose konkursuose, mokyklos šventėse. Nuo 1998 m. šokių kolektyvas „Dringelė“ vykdo pasirengimo Dainų šventėms programą ir atstovauja rajonui respublikinėse Dainų šventėse.