Naujienos

Progimnazijos mokinių komisijos priėmimo posėdyje, įvykusiame 2020 m. birželio 22 d., nuspręsta, skirstant mokinius į 1 ir 5 klases atsižvelgti į šiuos kriterijus:
1. formuojamos lygiavertės klasės pagal vaikų pasiekimus- kompetencijas, baigus priešmokyklinio ugdymo programą ir pasiekimų lygmenis, baigus pradinio ugdymo programą;
2. broliai, seserys skiriami į tą pačią klasę, jeigu pageidauja mokinių tėvai;
3. iš vienos vietovės pavežami mokiniai skiriami į tą pačią klasę, jeigu pageidauja  mokinių tėvai;
4. preliminarūs 1 ir 5 klasių mokinių sąrašai bus skelbiami 2020 m. rugpjūčio 25 d.
Priimami prašymai mokytis pagal pradinio ugdymo (1–4 kl.) ir pagrindinio ugdymo I dalies (5–8 kl.) programas bei ugdymąsi šeimoje pagal atitinkamas programas.
Prašymus teikti Ignalinos Česlovo Kudabos raštinėje arba el. paštu http://kudabosm@ignalina.lt
Telefonas pasiteiravimui (8 386) 53 744.
Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis:

Paskelbti 31-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rezultatai. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius užėmė 1-ąją vietą ir apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro I laipsnio diplomu.
Sudaryta Europos jaunių informatikos olimpiados mokinių komanda iš 4 narių. Jais tapo Andrius Gasiukevičius, kiti 3 mokiniai iš Vilniaus licėjaus, KTU Vaižganto progimnazijos ir Vilniaus Š. Aleichemo gimnazijos.
Andrius atstovaus Lietuvą rudenį tarptautinėje olimpiadoje Sakartvele.
Džiaugiamės laimėjimu ir linkime sėkmės!

Birželio 1-18 dienomis progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai, gyvenantys Ignalinoje, aktyviai ir linksmai praleido laisvalaikį. Naudodamiesi ,,Google Maps“ navigacine programėle, pagal pateiktas koordinates, atrado nurodytas vietas (objektus, lankytinas vietas) ir pasidarė asmenukes. Moksleiviai ėjo, bėgo, važiavo dviračiu, atliktas užduotis siuntė fizinio ugdymo mokytojui.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto laikotarpis – nuo 2017 m. kovo 22 d. iki 2019 m. liepos 22 d., projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Pagal jį Nacionalinė švietimo agentūra nupirko kompiuterinę įrangą ir internetinį ryšį, reikalingą ugdymo procesui organizuoti nuotoliniu būdu.

Sveikinimas priešmokyklinukams ir pradinukams mokslo metų pabaigos proga.

Sulaukėme paskutinio šiais metais konkurso rezultatų. Malonu, kad mokiniai bando ir geba pritaikyti įgytas žinias ir įgūdžius. Smagu, kad mokiniai galėjo pasirinkti norimą lygį ir, atlikus užduotis, patirti sėkmę. „Olympio“ konkursas skatina visus linksmiau keliauti mokslo taku.
Kiekvienas konkursas padeda išsiaiškinti kam pavyko geriausiai. Džiaugiamės jų sėkme.
I laipsnio diplomais apdovanoti: