„Saugiausios klasės“ konkursas (lapkritis)

Skelbiami lapkričio mėnesio rezultatai

8 b klasė – 4 vieta
8 c klasė – 11 vieta

Konkurso organizatoriai

Lapkričio 24 d. mūsų progimnaziją aplankė dailininkė Sigutė Ach. Dailininkė vedė kūrybos pamoką „Spalva ir vaizduotė“.  Vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką ir kūrė savo piešinėlius. Kiekvienas vaikas turėjo progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti ligi šiol nepastebėtus savo talentus. Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą.
Dailininkės pamokėlė – tai puiki proga susipažinti su unikaliu ir nuoširdžiu jos pasauliu, prisiliesti prie šviesios, pozityvumą teigiančios menininkės filosofijos.

2016–2017 m. m. – mokyklos 70-ojo jubiliejaus metai. Mokyklos istorija prasideda nuo 1946 m. rugsėjo 1 d., kai Ignalinoje buvo atidaryta vidurinė mokykla lietuvių dėstomąja kalba.
Mokyklos jubiliejaus paminėjimui numatytos įvairios veiklos, projektai, renginiai, konkursai tęsis visus mokslo metus.
Bibliotekoje bus eksponuojami stendai „Kai mokytojai buvo mokiniai“ (gruodžio–kovo mėn.), vyks netradicinės mokyklos istorijos pamokos (gruodžio–vasario mėn.). Vyks mokinių ir tėvų piešinių konkursas „Mokykla saugi ir draugiška“ (vasario–kovo mėn.). Visų rajono mokyklų moksleivių komandas kviesime dalyvauti kalėdiniame tinklinio turnyre ir piešinių konkurse „Mano mokykla“ (gruodžio–vasario mėn.). Organizuosime projektus: „My School“, „Sveikiname mokyklą“, „Dovana mokyklai“ (vasario–balandžio mėn.). Visų klasių mokiniai netradiciškai švęs mokyklos gimtadienį kovo mėnesį, o balandžio mėnesį jubiliejinę programą užbaigsime švente „Mokyklai – 70“, į kurią pakviesime buvusius mokinius, mokytojus, partnerius ir kolegas.

Šiais mokslo metais progimnazijoje organizuojamas „Saugiausios klasės“ konkursas 1-4 ir 5-8 klasių koncentruose.  Konkurso tikslas – kurti saugesnę ir pozityvesnę mokyklos aplinką, skleisti pagarbos, tarpusavio dialogo ir tolerancijos kultūrą.
Konkurso trukmė – 2016 m. spalio 1 d. – 2017 m. gegužės 1 d.

Rugsėjo pradžioje buvo vykdomas rajono Geriausiai tvarkomų mokyklų aplinkos konkursas. Vienas iš konkurso tikslų – puoselėti edukacinių erdvių tvarkymo ir kūrimo tradicijas. Jau tapo tradicija, kad šiame konkurse užimame prizines vietas. Džiaugiamės, kad mokyklos aplinka grožisi ignaliniečiai ir svečiai. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai ūkio reikalams Laimutei Zarembienei už idėjas ir kūrybiškumą, aplinkos tvarkymo organizavimą.