Aktualijos

Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarka

Siekiant užtikrinti sveiką, saugią, užkertančią kelią smurto, patyčių, apraiškoms aplinką, kuri būtų psichologiškai, dvasiškai ir fiziškai saugi visiems bendruomenėms nariams, mokytojų taryboje apsvarstytas ir direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. V-13 patvirtintas Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas.
Dokumente įvardijamos patyčių sąvokos, patyčių stebėsena ir prevencija. Patyčių intervencijos skyriuje nurodomi visų bendruomenės narių veiksmai įtarus ar pastebėjus patyčias.
Ankstesni įrašai


1-4 klasių I pusm.  pirmūnai 

 1a klasė (mokyt. R. Papšienė)
1.    Aurėja Navikaitė
2.    Orestas Razdaigora
3.    Gabija Večeraitė
4.    Nojus Žilo

1b klasė (mokyt. J. Šuminaitė)
1.    Raminta Akinskaitė
2.    Austėja Česokaitė
3.    Liepa Garuckaitė
4.    Ignas Jakubovskis
5.    Aurimas Petrulėnas
6.    Augustė Rakitinaitė

Džiaugiamės ir sveikiname mokinius, kurie labia aktyviai dalyvavo mįslių  ir klasių kalėdinių nuotraukų konkursuose.
Kalėdinių nuotraukų konkurso „Švęskim Kalėdas drauge“:
I vieta - 6a
II vieta - 8a
III vieta - 8c.

 

Skelbiami lapkričio mėnesio rezultatai

1-4 klasių grupėje:

1 a klasė - 1 vieta
1 b klasė - 4 vieta
1 c klasė - 1 vieta
2 a klasė – 11 vieta
2 b klasė – 4 vieta
2 c klasė – 6 vieta
3 a klasė – 10 vieta
3 b klasė – 9 vieta
4 a klasė – 6 vieta    
4 b klasė – 1 vieta
4 c klasė – 8 vieta


5-8 klasių grupėje:

5 a klasė – 5 vieta
5 b klasė – 2 vieta
5 c klasė – 2 vieta
6 a klasė – 1 vieta
6 b klasė – 7 vieta
7 a klasė – 6 vieta
7 b klasė – 8 vieta
7 c klasė – 9 vieta
8 a klasė – 10 vieta
8 b klasė – 4 vieta
8 c klasė – 11 vieta

Lapkričio 24 d. mūsų progimnaziją aplankė dailininkė Sigutė Ach. Dailininkė vedė kūrybos pamoką „Spalva ir vaizduotė“.  Vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką ir kūrė savo piešinėlius. Kiekvienas vaikas turėjo progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti ligi šiol nepastebėtus savo talentus. Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą. 
Dailininkės pamokėlė – tai puiki proga susipažinti su unikaliu ir nuoširdžiu jos pasauliu, prisiliesti prie šviesios, pozityvumą teigiančios menininkės filosofijos. 

 

2016–2017 m. m. – mokyklos 70-ojo jubiliejaus metai. Mokyklos istorija prasideda nuo 1946 m. rugsėjo 1 d., kai Ignalinoje buvo atidaryta vidurinė mokykla lietuvių dėstomąja kalba.
Mokyklos jubiliejaus paminėjimui numatytos įvairios veiklos, projektai, renginiai, konkursai tęsis visus mokslo metus.
Bibliotekoje bus eksponuojami stendai „Kai mokytojai buvo mokiniai“ (gruodžio–kovo mėn.), vyks netradicinės mokyklos istorijos pamokos (gruodžio–vasario mėn.). Vyks mokinių ir tėvų piešinių konkursas „Mokykla saugi ir draugiška“ (vasario–kovo mėn.). Visų rajono mokyklų moksleivių komandas kviesime dalyvauti kalėdiniame tinklinio turnyre ir piešinių konkurse „Mano mokykla“ (gruodžio–vasario mėn.). Organizuosime projektus: „My School“, „Sveikiname mokyklą“, „Dovana mokyklai“ (vasario–balandžio mėn.). Visų klasių mokiniai netradiciškai švęs mokyklos gimtadienį kovo mėnesį, o balandžio mėnesį jubiliejinę programą užbaigsime švente „Mokyklai – 70“, į kurią pakviesime buvusius mokinius, mokytojus, partnerius ir kolegas.