Aktualijos

Projekto „Mes kudabiečiai“ pristatymas

Vasario 2 dieną progimnazijos ketvirtokai kartu su savo mokytojomis R. Jeremejeva, D. Vilčinskiene, J. Jusiene rajono mokinukams ir mokytojams pristatė projektą „Mes – kudabiečiai“, skirtą mokyklos jubiliejui. Ketvirtokai dainavo, šoko, rodė vaizdelius iš mokyklos gyvenimo, trumpai peržvelgė mūsų mokyklos istoriją, deklamavo eiles apie mokyklą, kurias sukūrė lietuvių kalbos mokytoja J. Dindienė. Ketvirtokų tėvai savo rankomis darė dovanas mokyklai, kurias įteikė mokyklos direktorei. Renginį užbaigė vaidinimas „Gulbytės klaida“.

___________________________

Regina Jeremejeva Įrašo autorius:
Regina Jeremejeva
Pradinių klasių auklėtoja
Ankstesni įrašai


Siekiant užtikrinti sveiką, saugią, užkertančią kelią smurto, patyčių, apraiškoms aplinką, kuri būtų psichologiškai, dvasiškai ir fiziškai saugi visiems bendruomenėms nariams, mokytojų taryboje apsvarstytas ir direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. V-13 patvirtintas Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas.
Dokumente įvardijamos patyčių sąvokos, patyčių stebėsena ir prevencija. Patyčių intervencijos skyriuje nurodomi visų bendruomenės narių veiksmai įtarus ar pastebėjus patyčias.

 

1-4 klasių I pusm.  pirmūnai 

 1a klasė (mokyt. R. Papšienė)
1.    Aurėja Navikaitė
2.    Orestas Razdaigora
3.    Gabija Večeraitė
4.    Nojus Žilo

1b klasė (mokyt. J. Šuminaitė)
1.    Raminta Akinskaitė
2.    Austėja Česokaitė
3.    Liepa Garuckaitė
4.    Ignas Jakubovskis
5.    Aurimas Petrulėnas
6.    Augustė Rakitinaitė

Džiaugiamės ir sveikiname mokinius, kurie labia aktyviai dalyvavo mįslių  ir klasių kalėdinių nuotraukų konkursuose.
Kalėdinių nuotraukų konkurso „Švęskim Kalėdas drauge“:
I vieta - 6a
II vieta - 8a
III vieta - 8c.

 

Skelbiami lapkričio mėnesio rezultatai

1-4 klasių grupėje:

1 a klasė - 1 vieta
1 b klasė - 4 vieta
1 c klasė - 1 vieta
2 a klasė – 11 vieta
2 b klasė – 4 vieta
2 c klasė – 6 vieta
3 a klasė – 10 vieta
3 b klasė – 9 vieta
4 a klasė – 6 vieta    
4 b klasė – 1 vieta
4 c klasė – 8 vieta


5-8 klasių grupėje:

5 a klasė – 5 vieta
5 b klasė – 2 vieta
5 c klasė – 2 vieta
6 a klasė – 1 vieta
6 b klasė – 7 vieta
7 a klasė – 6 vieta
7 b klasė – 8 vieta
7 c klasė – 9 vieta
8 a klasė – 10 vieta
8 b klasė – 4 vieta
8 c klasė – 11 vieta

Lapkričio 24 d. mūsų progimnaziją aplankė dailininkė Sigutė Ach. Dailininkė vedė kūrybos pamoką „Spalva ir vaizduotė“.  Vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką ir kūrė savo piešinėlius. Kiekvienas vaikas turėjo progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti ligi šiol nepastebėtus savo talentus. Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą. 
Dailininkės pamokėlė – tai puiki proga susipažinti su unikaliu ir nuoširdžiu jos pasauliu, prisiliesti prie šviesios, pozityvumą teigiančios menininkės filosofijos.