„Šviesoforo“ komandą sėkmė lydėjo Visagine

Gegužės 11 d. Visagine kūrybos namuose vyko 1-4 klasių „Šviesoforo“ varžybos, kuriose konkurso dalyviai rungėsi teorinėse ir praktinėse rungtyse su Utenos apskrities ir Visagino miesto komandomis. Mokiniai praktiškai demonstravo kaip  pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje, kaip reikia prisitvirtinti atšvaitus, sprendė užduotis kelių maketuose, viktorinoje, kelio ženklų dėlionėje, buvo rungtis komandų kapitonams. Mūsų mokyklai atstovavo: Aurėja Navikaitė 1a kl., Eimantas Lekavičius 2a kl., Enrikas Butavičius 3c kl., Paulius Kolosovas 4c kl. Tarp 9 komandų pavyko iškovoti prizinę 1-ąją vietą.  Kudabiečiai apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis.
Gegužės 25 d. komandos laukia nacionalinės varžybos Kaune.
Linkime sėkmingai atstovauti mūsų mokyklą.

Jūratė Snieškienė Įrašo autorius:
Jūratė Snieškienė
Pradinių klasių mokytoja

Kovo 6 dieną mūsų mokykloje vyko projekto „Emociją +“ ambasadorių A. Trapikienės ir A. Lenard-Levčenkienės susitikimas su mokiniais. Gurkšnodami arbatą kalbėjomės apie patiriamas patyčias, jų poveikį ir priežastis, dalijomės išgyventomis istorijomis ir gera nuotaika bei ieškojome būdų, kaip mokyklos mikroklimatą daryti pozityvesnį.
Viliamės, kad bendromis pastangomis mums pavyks gerinti emocinę aplinką mokykloje.

Vasario 2 dieną progimnazijos ketvirtokai kartu su savo mokytojomis R. Jeremejeva, D. Vilčinskiene, J. Jusiene rajono mokinukams ir mokytojams pristatė projektą „Mes – kudabiečiai“, skirtą mokyklos jubiliejui. Ketvirtokai dainavo, šoko, rodė vaizdelius iš mokyklos gyvenimo, trumpai peržvelgė mūsų mokyklos istoriją, deklamavo eiles apie mokyklą, kurias sukūrė lietuvių kalbos mokytoja J. Dindienė. Ketvirtokų tėvai savo rankomis darė dovanas mokyklai, kurias įteikė mokyklos direktorei. Renginį užbaigė vaidinimas „Gulbytės klaida“.

Siekiant užtikrinti sveiką, saugią, užkertančią kelią smurto, patyčių, apraiškoms aplinką, kuri būtų psichologiškai, dvasiškai ir fiziškai saugi visiems bendruomenėms nariams, mokytojų taryboje apsvarstytas ir direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. V-13 patvirtintas Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas.
Dokumente įvardijamos patyčių sąvokos, patyčių stebėsena ir prevencija. Patyčių intervencijos skyriuje nurodomi visų bendruomenės narių veiksmai įtarus ar pastebėjus patyčias.

1-4 klasių I pusm.  pirmūnai

1a klasė (mokyt. R. Papšienė)
1.    Aurėja Navikaitė
2.    Orestas Razdaigora
3.    Gabija Večeraitė
4.    Nojus Žilo

1b klasė (mokyt. J. Šuminaitė)
1.    Raminta Akinskaitė
2.    Austėja Česokaitė
3.    Liepa Garuckaitė
4.    Ignas Jakubovskis
5.    Aurimas Petrulėnas
6.    Augustė Rakitinaitė

Džiaugiamės ir sveikiname mokinius, kurie labia aktyviai dalyvavo mįslių  ir klasių kalėdinių nuotraukų konkursuose.
Kalėdinių nuotraukų konkurso „Švęskim Kalėdas drauge“:
I vieta - 6a
II vieta - 8a