Aktualijos

Šauniausieji kudabiečiai 2017

Rugsėjo 1-osios šventės metu Ignalinos rajono meras Henrikas Šiaudinis, Europos Parlamento narys Bronis Ropė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Gintautas Kindurys pasveikino dešimt šauniausių progimnazijos mokinių. Jiems įteiktos padėkos ir suvenyrai – obuoliai.
Tradicinio konkurso „Šauniausias kudabietis 2017“ nugalėtojais tapo Rugilė Pilinskaitė (3a), Eimantas Labuckas (4b), Aurita Navikaitė (4b), Dovydas Vaitkevičius (5b), Andrius Gasiukevičius (5c), Liveta Kavaliauskaitė (6a), Daniela Christiansen (6b), Danielius Podbelskis (7a), Vesta Cicėnaitė (7b), Matas Kovalevskis (7b).
Linkime didelės sėkmės ir šiais mokslo metais.

___________________________

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė
Ankstesni įrašai


Gegužės 11 d. Visagine kūrybos namuose vyko 1-4 klasių „Šviesoforo“ varžybos, kuriose konkurso dalyviai rungėsi teorinėse ir praktinėse rungtyse su Utenos apskrities ir Visagino miesto komandomis. Mokiniai praktiškai demonstravo kaip  pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje, kaip reikia prisitvirtinti atšvaitus, sprendė užduotis kelių maketuose, viktorinoje, kelio ženklų dėlionėje, buvo rungtis komandų kapitonams.

Kovo 6 dieną mūsų mokykloje vyko projekto „Emociją +“ ambasadorių A. Trapikienės ir A. Lenard-Levčenkienės susitikimas su mokiniais. Gurkšnodami arbatą kalbėjomės apie patiriamas patyčias, jų poveikį ir priežastis, dalijomės išgyventomis istorijomis ir gera nuotaika bei ieškojome būdų, kaip mokyklos mikroklimatą daryti pozityvesnį. 
Viliamės, kad bendromis pastangomis mums pavyks gerinti emocinę aplinką mokykloje.

 

Vasario 2 dieną progimnazijos ketvirtokai kartu su savo mokytojomis R. Jeremejeva, D. Vilčinskiene, J. Jusiene rajono mokinukams ir mokytojams pristatė projektą „Mes – kudabiečiai“, skirtą mokyklos jubiliejui. Ketvirtokai dainavo, šoko, rodė vaizdelius iš mokyklos gyvenimo, trumpai peržvelgė mūsų mokyklos istoriją, deklamavo eiles apie mokyklą, kurias sukūrė lietuvių kalbos mokytoja J. Dindienė. Ketvirtokų tėvai savo rankomis darė dovanas mokyklai, kurias įteikė mokyklos direktorei. Renginį užbaigė vaidinimas „Gulbytės klaida“.

Siekiant užtikrinti sveiką, saugią, užkertančią kelią smurto, patyčių, apraiškoms aplinką, kuri būtų psichologiškai, dvasiškai ir fiziškai saugi visiems bendruomenėms nariams, mokytojų taryboje apsvarstytas ir direktoriaus 2017 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. V-13 patvirtintas Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Patyčių prevencijos ir intervencijos tvarkos aprašas.
Dokumente įvardijamos patyčių sąvokos, patyčių stebėsena ir prevencija. Patyčių intervencijos skyriuje nurodomi visų bendruomenės narių veiksmai įtarus ar pastebėjus patyčias.

 

1-4 klasių I pusm.  pirmūnai 

 1a klasė (mokyt. R. Papšienė)
1.    Aurėja Navikaitė
2.    Orestas Razdaigora
3.    Gabija Večeraitė
4.    Nojus Žilo

1b klasė (mokyt. J. Šuminaitė)
1.    Raminta Akinskaitė
2.    Austėja Česokaitė
3.    Liepa Garuckaitė
4.    Ignas Jakubovskis
5.    Aurimas Petrulėnas
6.    Augustė Rakitinaitė