Puikūs aštuntokų pasiekimai geografijos olimpiadoje

Kovo 7 dieną keturių aštuntokų laukė geografinių žinių ir gebėjimų išbandymas Ignalinos gimnazijoje. Jie dalyvavo rajoninėje 9-12 klasių geografijos olimpiadoje. Kaip lygūs su lygiais aštuntokai atliko visas skirtingo pobūdžio užduotis. Po pirmos vaizdinės užduoties pirmavo Vesta ir Matas. Teorinės užduotys geriausiai sekėsi vėl Vestai. Ji tik vienu tašku atsiliko nuo dvyliktokės didžiasalietės. Po keturių užduočių, susumavus rezultatus, Vestai atiteko II vietą. Pirmą ir trečią vietas užėmė dvyliktokai.
Vesta Cicėnaitė, 8b kl. – 2 vieta.
Danielius Podbielski, 8a  kl. – 4 vieta.
Matas Kovalevskis, 8b kl. – 6 vieta.
Ilmantas Liškevičius, 8a kl. – 12 vieta.

Olimpiadoje dalyvavo 21 mokinys.
Sveikiname šauniuosius aštuntokus!

Roma Šakalienė Įrašo autorius:
Roma Šakalienė
Geografijos mokytoja

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija nuo praeitų metų rugsėjo dalyvauja Erazmus plius mokyklų partnerysčių projekte kartu su mokyklomis iš Prancūzijos, Vokietijos ir Lenkijos. Pirmoji projekto “ Keturi regionai – viena Europa“ mainų kelionė į Prancūzijos pietus Lot-et Garonne regiono Mézin miestą vyko kovo 3-11 dienomis. Ilgai laukta, perkelta iš gruodžio mėnesio, kelionė įvyko nepaisant Europoje susiklosčiusių ne pačių palankiausių aplinkybių. Kelionė išties buvo įspūdinga - o ar galėtų būti kitaip, kai daug ką darai pirmą kartą: regi akį glostančius įspūdingus kraštovaizdžius, uostai ir ragauji neįprasto skonio ir kvapo patiekalus,  girdi ausiai malonią prancūzų kalbą, gali pasitikrinti savo anglų  kalbos žinias ir įgūdžius bendraujant su bendraamžiais iš mokyklų partnerių – tai nepamirštama!