Graži penktokų ir jų tėvelių iniciatyva

Gegužės 12 d. popietę į ekožygį  leidosi grupė penktokų ir jų tėvelių. Pakeliui tvarkydami Žeimenos upės pakrantes jie ne tik kaupė taškus į gerų darbų kraitį ir socialines valandas, bet ir puikiai praleido laiką, užsidirbo nemokamą pasiplaukiojimą Lūšių ežere  ,,Valtinė.lt“ valtimis. Taigi ir aplinka sutvarkyta, ir smagi vasaros pramoga užsidirbta.
Dėkojame Urtės tėčiui už žygio idėją ir aktyviems plaukime dalyvavusiems tėčiams bei mamoms už iniciatyvą.

Audronė Trapikienė Įrašo autorius:
Audronė Trapikienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Veiklos ataskaita 2018 m. m.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 d. turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei Ingai Žilo el. p. http://liutuke77@gmail.com

Šokis progimnazijoje – neatsiejama renginių ir kultūrinės veiklos dalis. Tautinių šokių kolektyvai nuolat dalyvauja rajono renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, respublikiniuose konkursuose, mokyklos šventėse. Nuo 1998 m. šokių kolektyvas „Dringelė“ vykdo pasirengimo Dainų šventėms programą ir atstovauja rajonui respublikinėse Dainų šventėse.

Rugsėjo 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje lankėsi „Misija Sibiras '18“ dalyvė Evelina Vilčinskaitė. Ji įdomiai pasakojo dar neišblėsusius įspūdžius apie misiją. Juk šiemet „Misija Sibiras '18“ vyko į Kazachstaną, kur tvarkė istorines vietas Karagandos, Balchašo bei Džezkazgano apylinkėse.

Mūsų progimnazija, norėdama įsivertinti mokinių mokymosi pasiekimus dalyvauja Nacionalinio egzaminų centro organizuojamame veiksmo tyrime,  taikant Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo įrankius (diagnostinius ir standartizuotus testus).

Kovo 7 dieną keturių aštuntokų laukė geografinių žinių ir gebėjimų išbandymas Ignalinos gimnazijoje. Jie dalyvavo rajoninėje 9-12 klasių geografijos olimpiadoje. Kaip lygūs su lygiais aštuntokai atliko visas skirtingo pobūdžio užduotis. Po pirmos vaizdinės užduoties pirmavo Vesta ir Matas. Teorinės užduotys geriausiai sekėsi vėl Vestai. Ji tik vienu tašku atsiliko nuo dvyliktokės didžiasalietės. Po keturių užduočių, susumavus rezultatus, Vestai atiteko II vietą. Pirmą ir trečią vietas užėmė dvyliktokai.