Aktualijos

Vasaros dienos stovykla

Birželio 10 – 21 d. mokykloje vyko vasaros dienos stovykla socialiai remtinų šeimų vaikams. Jos metu vaikai drauge su pradinių klasių mokytojomis, socialine pedagoge ir socialine darbuotoja aktyviai ir prasmingai leido laiką: sportavo, šoko, žaidė, piešė, atliko įvairias kūrybines užduotis, buvo gamtoje, nemažai keliavo. Lankėmės Sirvėtos regioninio parko Gamtos mokykloje, kur dalyvavome edukacinėje programoje „Kukutis lyg margas drugys“,– praplėtėme žinias apie parke gyvenančius paukščius, dalyvavome viktorinoje, panaudodami gamtines medžiagas gaminome erdvinį žaislą – paukštį.  Aukštaitijos nacionaliniame parke aplankėme Ginučių malūną, įdomiai ir skaniai leidome laiką Stripeikių senovinės bitininkystės muziejuje (dalyvavome edukacijoje „Pažink bites saldžiai“), smagiai leidome laiką Palūšėje esančioje žaidimų aikštelėje. Dalyvavome ANP Gamtos mokyklos organizuojamoje edukacinėje programoje „Iš kur, iš kur tos spalvos“, kurios metu sužinojome daug naujo ir įdomaus apie augalus, jų spalvinę įvairovę, išbandėme naujas meninės raiškos priemones ir techniką piešiant augalais. Molėtų r. Mindūnuose esančiame Tradicinių amatų centre lipdėme indus iš molio. Srigailiškyje įsikūrusioje „Romnesoje“  kepėme šakotį. Smagiai praleidę laiką ir palinkėję vieni kitiems gerų, turiningų atostogų, atsisveikinome iki rudens.

___________________________

Diana Trukanienė Įrašo autorius:
Diana Trukanienė
Socialinė darbuotoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 30 dieną 3a klasės mokiniai lankėsi Alisos mamos darbovietėje – Ignalinos rajono turizmo ir informacijos centre. Čia vaikai susiskirstę į tris komandas turėjo atlikti tris užduotis: susikrauti turisto kuprinę, atrasti Ignalinos rajono žemėlapyje lankomus objektus, išspręsti kryžiažodį. Komandos puikiai įvykdė užduotis, susipažino su Ignalinos kraštu, smagiai praleido klasės valandėlę. Visi buvo apdovanoti. Dėkojame Alisos mamytei už priėmimą ir puikią pamoką.

Gegužės 12 d. popietę į ekožygį  leidosi grupė penktokų ir jų tėvelių. Pakeliui tvarkydami Žeimenos upės pakrantes jie ne tik kaupė taškus į gerų darbų kraitį ir socialines valandas, bet ir puikiai praleido laiką, užsidirbo nemokamą pasiplaukiojimą Lūšių ežere  ,,Valtinė.lt“ valtimis. Taigi ir aplinka sutvarkyta, ir smagi vasaros pramoga užsidirbta.

Veiklos ataskaita 2018 m. m.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki sausio 28 d. turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei Ingai Žilo el. p. http://liutuke77@gmail.com

Šokis progimnazijoje – neatsiejama renginių ir kultūrinės veiklos dalis. Tautinių šokių kolektyvai nuolat dalyvauja rajono renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, respublikiniuose konkursuose, mokyklos šventėse. Nuo 1998 m. šokių kolektyvas „Dringelė“ vykdo pasirengimo Dainų šventėms programą ir atstovauja rajonui respublikinėse Dainų šventėse.

Rugsėjo 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje lankėsi „Misija Sibiras '18“ dalyvė Evelina Vilčinskaitė. Ji įdomiai pasakojo dar neišblėsusius įspūdžius apie misiją. Juk šiemet „Misija Sibiras '18“ vyko į Kazachstaną, kur tvarkė istorines vietas Karagandos, Balchašo bei Džezkazgano apylinkėse.