Aktualijos

Naujasis koronavirusas. Prevencija.

Šiuo metu rizikingomis šalimis laikomos: Kinija, Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Islandija, Norvegija, Švedija, Austrija, Danija, Nyderlandai, Šveicarija, Egiptas.
Grįžę iš šių šalių į Lietuvą, Jūs privalote kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) šiais būdais: tel. nr. 85 212 4098 ar el. paštu info@nvsc.lt arba užpildyti NVSC interneto svetainėje pateiktą anketą: http://nvsc.lrv.lt/covid-19?fbclid=IwAR1-vrl3UubyEPHJshkngJMUtqEFgHolG7FNwhKby0z8kPwU0lnHC-2NMxU.
14 d. – saviizoliacija ir sveikatos stebėjimas.
Per šias 14-lika dienų turite vengti socialinių kontaktų – t. y. nesilankyti viešose vietose, nesinaudoti viešuoju transportu, stengtis laikytis ne mažiau kaip 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, nesikviesti svečių į namus ir pan.
Jei sveikatos stebėjimo metu išsivysto ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas), nedelsiant skambinti 1808!
Jei per dvi savaites ligos simptomai neišsivysto, žmogus laikomas sveiku ir gali grįžti į įprastą gyvenimą.
Dėl nedarbingumo pažymėjimų:
http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nedarbingumo-pazymejimai-izoliavimuisi-namuose-ir-toliau-bus-isduodami?fbclid=IwAR0JBxXrloLTCV1159N_ONhkmGkW5ZBsM37ToAESehTUoj-1atxZrpodBAg
Dėl ugdymo įstaigų veiklos. Informacija tėvams:
http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvoje-del-koronaviruso-dviem-savaitems-uzdaromos-svietimo-istaigos?fbclid=IwAR2kSNkV5Z8JU8vWAH0DiqhctSmMz1D2JqIklB7V8rOk1GH3V72UhRb53uU
Daugiau informacijos dėl naujojo koronaviruso galima teirautis:
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562 (visą parą), elektroniniu paštu: koronavirusas@sam.lt
Bendra informacija:
https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Informacija visuomenei:
https://sam.lrv.lt/…/n…/koronavirusas/informacija-visuomenei
Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimai:
https://sam.lrv.lt/…/koronaviru…/operaciju-vadovo-sprendimai

Karantino laikotarpiu DRAUDŽIAMA

 

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Sveikiname su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės diena!

Sausio 21 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 5a ir 5c klasių mokiniai su mokytoju A. Marcinausku lankėsi Ignalinos mokesčių inspekcijoje. Mokiniai klausėsi mokesčių istorijos: kokie buvo mokesčiai anksčiau, kaip jie buvo renkami iš gyventojų, kam naudojami. Taip pat mokiniai sužinojo, kodėl mokesčius reikia mokėti, kas, kada ir kokius moka mokesčius. Mokiniams išvyka buvo įdomi ir naudinga.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki 2020 m. sausio 29 d. turi teisę teikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei D. Vilčiūnienei el. paštu diana.kuprenaite@gmail.com

Direktorės 2019 metų veiklos ataskaita

Šiuos metus 3a ir 3c klasių mokiniai palydėjo adventiniu rytmečiu „Prie balto Kūčių stalo“. Nuo pačio ryto klasėje puošė stalus, dėjo Kūčių vaišes. Vėliau pažiūrėjo filmuką apie Kalėdų prasmę, aptarė jį, dalijosi įspūdžiais, kaip šeimose švenčiama didžioji metų šventė. Pasivaišinę ėmėsi įvairiausių žaidimų, kuriuos paruošė patys. Dėkojame Eriko tėveliui, kuris išmokė vaikus kelių žaidimų, žaidė kartu. Šventės pabaigoje visi iš „Laimės šulinio“ traukė Kalėdų Senelio paliktas dovanėles. Džiaugsmo ir įspūdžių buvo daug. Mokiniai, linksmai nusiteikę, išėjo atostogauti.

Mūsų progimnaziją su Vilniaus universitetu sieja  geografas prof. Česlovas Kudaba. Baigęs geografijos studijas Č. Kudaba liko dirbti universitete. Skaitė paskaitas, vedė laboratorinius bei praktikos darbus, vykdė mokslinius tyrimus, rašė knygas ir publicistinius straipsnius.