Sveikiname su Kovo 11-ąja

Sveikiname su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės diena!

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė

Sausio 21 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 5a ir 5c klasių mokiniai su mokytoju A. Marcinausku lankėsi Ignalinos mokesčių inspekcijoje. Mokiniai klausėsi mokesčių istorijos: kokie buvo mokesčiai anksčiau, kaip jie buvo renkami iš gyventojų, kam naudojami. Taip pat mokiniai sužinojo, kodėl mokesčius reikia mokėti, kas, kada ir kokius moka mokesčius. Mokiniams išvyka buvo įdomi ir naudinga.

Progimnazijos bendruomenės nariai iki 2020 m. sausio 29 d. turi teisę teikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo progimnazijos tarybos pirmininkei D. Vilčiūnienei el. paštu diana.kuprenaite@gmail.com

Direktorės 2019 metų veiklos ataskaita

Šiuos metus 3a ir 3c klasių mokiniai palydėjo adventiniu rytmečiu „Prie balto Kūčių stalo“. Nuo pačio ryto klasėje puošė stalus, dėjo Kūčių vaišes. Vėliau pažiūrėjo filmuką apie Kalėdų prasmę, aptarė jį, dalijosi įspūdžiais, kaip šeimose švenčiama didžioji metų šventė. Pasivaišinę ėmėsi įvairiausių žaidimų, kuriuos paruošė patys. Dėkojame Eriko tėveliui, kuris išmokė vaikus kelių žaidimų, žaidė kartu. Šventės pabaigoje visi iš „Laimės šulinio“ traukė Kalėdų Senelio paliktas dovanėles. Džiaugsmo ir įspūdžių buvo daug. Mokiniai, linksmai nusiteikę, išėjo atostogauti.

Mūsų progimnaziją su Vilniaus universitetu sieja  geografas prof. Česlovas Kudaba. Baigęs geografijos studijas Č. Kudaba liko dirbti universitete. Skaitė paskaitas, vedė laboratorinius bei praktikos darbus, vykdė mokslinius tyrimus, rašė knygas ir publicistinius straipsnius.

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
(kodas Nr. 09.13-CPVA-V-704-02-001)