Mokinių pasiekimai

Kovo 8 dieną vyko 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas. Olimpiadoje varžėsi 29 mokiniai.
Dalyvių darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse.
Džiaugiamės mūsų mokinių rezultatais.

Kovo 4 d. Molėtuose vyko didžiausių šalyje Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ Aukštaitijos regionų finalas. Futbolo žaidynėse dalyvavo 12 komandų, tarp jų ir mūsų progimnazijos  komanda, kurią sudarė 7-8 klasių vaikinai.

Vasario 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajoninė centralizuota 6-8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.  Dalyvavo 45 mokiniai iš visų rajono mokyklų. Olimpiadoje puikiai sekėsi kudabiečiams – užimtos beveik visos prizinės vietos.

1- 4 klasių mokiniai pavasarį pasitiko gražiu meninio skaitymo konkursu „Ir knyga mane augina“. Kovo 1 d. progimnazijos aktų salėje skambėjo poezijos ir prozos kūriniai. Mokiniai stengėsi įtaigiu žodžiu, emocija, kūno plastika paveikti ne tik susirinkusius klausytojus, bet ir kompetentingą komisiją. Skaitovams netrūko drąsos, jie lipo į sceną pasitikintys savimi, skaitė kūrinius garsiai ir aiškiai.

Lapkričio 30 dieną vyko  matematikos nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 3-4 klasių mokiniams. Pirmą kartą šios amžiaus grupės mokiniai atliko užduotis elektroninėje aplinkoje. Konkurse dalyvavo mūsų progimnazijos 25 trečiokai ir 17 ketvirtokų. Geriausiai sekėsi atlikti užduotis 3a klasės mokinei Alisai Garejevai ir 4c klasės mokiniui Eimantui Žilėnui. Šie mokiniai apdovanoti diplomais už geriausiai atliktas užduotis.

Gruodžio 1 d. Kaune vyko Nacionalinės moksleivių akademijos organizuojama 6-oji 5–8 klasių matematikos olimpiada. Sėkmė lydėjo mūsų progimnazijos 7c klasės mokinį Andrių Gasiukevičių. Jis užėmė II vietą, o 7-tų klasių grupėje buvo 95 dalyviai. Sveikiname Andrių ir džiaugiamės jo sėkme!

Lapkričio mėnesį vyko respublikinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ bei mokyklinis informatikos olimpiados etapas.
Konkurse „Bebras“ šiais metais dalyvavo 59 mūsų progimnazijos pradinukai ir 64 mokiniai iš 5 – 8 klasių. Tarp 50 geriausiųjų šalyje, savo amžiaus grupėse, yra ir 3 mūsų progimnazijos mokiniai.