Mokinių pasiekimai

Meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“

1- 4 klasių mokiniai pavasarį pasitiko gražiu meninio skaitymo konkursu „Ir knyga mane augina“. Kovo 1 d. progimnazijos aktų salėje skambėjo poezijos ir prozos kūriniai. Mokiniai stengėsi įtaigiu žodžiu, emocija, kūno plastika paveikti ne tik susirinkusius klausytojus, bet ir kompetentingą komisiją. Skaitovams netrūko drąsos, jie lipo į sceną pasitikintys savimi, skaitė kūrinius garsiai ir aiškiai. Komisijos nariai Audronė Trapikienė, Jolanta Šuminaitė ir Romualda Bagdonienė išrinko kiekvieno koncentro I-III vietų nugalėtojus. Padėkas įteikė progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Ji palinkėjo vaikams didžiausios sėkmės atstovaujant Ignalinos Česlovo Kudabos mokyklai rajono meninio skaitymo konkurse „Ir knyga mane augina“, kuris vyks kovo 15 d.

I vieta – Danielė Čirikaitė, 1a
II vieta – Aida Čičiurkaitė, 1a
III vieta – Hubertas Raginis, 1b

I vieta – Milda Vaitkevičiūtė, 2a
II vieta – Ugnius Dubaka, 2b
III vieta – Gustautė Zenkutė, 2b

I vieta – Nojus Žilo, 3a
II vieta – Gabija Lapėnaitė, 3c
III vieta – Alisa Garejeva, 3a

I vieta – Gabija Gimbickaitė, 4b
II vieta – Jokūbas Basijokas, 4a
III vieta – Kamilė Kamarauskaitė, 4a

___________________________

Romualda Bagdonienė Įrašo autorius:
Romualda Bagdonienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Lapkričio 30 dieną vyko  matematikos nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 3-4 klasių mokiniams. Pirmą kartą šios amžiaus grupės mokiniai atliko užduotis elektroninėje aplinkoje. Konkurse dalyvavo mūsų progimnazijos 25 trečiokai ir 17 ketvirtokų. Geriausiai sekėsi atlikti užduotis 3a klasės mokinei Alisai Garejevai ir 4c klasės mokiniui Eimantui Žilėnui. Šie mokiniai apdovanoti diplomais už geriausiai atliktas užduotis.

Gruodžio 1 d. Kaune vyko Nacionalinės moksleivių akademijos organizuojama 6-oji 5–8 klasių matematikos olimpiada. Sėkmė lydėjo mūsų progimnazijos 7c klasės mokinį Andrių Gasiukevičių. Jis užėmė II vietą, o 7-tų klasių grupėje buvo 95 dalyviai. Sveikiname Andrių ir džiaugiamės jo sėkme!

Lapkričio mėnesį vyko respublikinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ bei mokyklinis informatikos olimpiados etapas.
Konkurse „Bebras“ šiais metais dalyvavo 59 mūsų progimnazijos pradinukai ir 64 mokiniai iš 5 – 8 klasių. Tarp 50 geriausiųjų šalyje, savo amžiaus grupėse, yra ir 3 mūsų progimnazijos mokiniai. 

Lapkričio 17 dieną, Birštone vyko vokalinės muzikos konkursas „Rudeninė karuselė 2018“. Populiariosios muzikos festivalyje dalyvavo vokalistai iš Alytaus, Ukmergės, Jonavos, Šiaulių, Vilniaus, Kauno ir Ignalinos. Komisija išklausė 74 pasirodymus. 

Spalio 13 d., Šokio teatre, Vilniuje, vyko III-čiasis Tarptautinis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Vaikystės šalyje – 2018“. Koncerte pasirodė net 700 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos! Galimybę pasirodyti turėjo gausybė solistų ir ansamblių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šakių, Kaišiadorių, Ignalinos, Kėdainių, Utenos, Jonavos.