Mokinių pasiekimai

Rajoninė geografijos olimpiada

Vasario 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajoninė centralizuota 6-8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.  Dalyvavo 45 mokiniai iš visų rajono mokyklų. Olimpiadoje puikiai sekėsi kudabiečiams – užimtos beveik visos prizinės vietos.
 
Tarp šeštokų:
I v. – Gabija Butkūnaitė 6a kl.
II v. – Barbora Karlaitė 6a kl. ir  Eimantas Labuckas 6a kl.
III v. – Arija Jatulytė 6a kl.
Tarp septintokų:
I v. – Giedrius Blaževičius 7a kl. ir Andrius Gasiukevičius 7c kl.
II v. – Liepa Jankauskaitė 7b kl.
III v. – Ignė Spulytė 7b kl.
Tarp aštuntokų:
II v. – Jurandas Laškovas 8b kl.
 
Sveikiname stipriausius rajono geografus ir linkime sėkmės kituose geografijos konkursuose ir olimpiadose.

___________________________

Roma Šakalienė Įrašo autorius:
Roma Šakalienė
Geografijos mokytoja
Ankstesni įrašai


1- 4 klasių mokiniai pavasarį pasitiko gražiu meninio skaitymo konkursu „Ir knyga mane augina“. Kovo 1 d. progimnazijos aktų salėje skambėjo poezijos ir prozos kūriniai. Mokiniai stengėsi įtaigiu žodžiu, emocija, kūno plastika paveikti ne tik susirinkusius klausytojus, bet ir kompetentingą komisiją. Skaitovams netrūko drąsos, jie lipo į sceną pasitikintys savimi, skaitė kūrinius garsiai ir aiškiai. 

Lapkričio 30 dieną vyko  matematikos nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 3-4 klasių mokiniams. Pirmą kartą šios amžiaus grupės mokiniai atliko užduotis elektroninėje aplinkoje. Konkurse dalyvavo mūsų progimnazijos 25 trečiokai ir 17 ketvirtokų. Geriausiai sekėsi atlikti užduotis 3a klasės mokinei Alisai Garejevai ir 4c klasės mokiniui Eimantui Žilėnui. Šie mokiniai apdovanoti diplomais už geriausiai atliktas užduotis.

Gruodžio 1 d. Kaune vyko Nacionalinės moksleivių akademijos organizuojama 6-oji 5–8 klasių matematikos olimpiada. Sėkmė lydėjo mūsų progimnazijos 7c klasės mokinį Andrių Gasiukevičių. Jis užėmė II vietą, o 7-tų klasių grupėje buvo 95 dalyviai. Sveikiname Andrių ir džiaugiamės jo sėkme!

Lapkričio mėnesį vyko respublikinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ bei mokyklinis informatikos olimpiados etapas.
Konkurse „Bebras“ šiais metais dalyvavo 59 mūsų progimnazijos pradinukai ir 64 mokiniai iš 5 – 8 klasių. Tarp 50 geriausiųjų šalyje, savo amžiaus grupėse, yra ir 3 mūsų progimnazijos mokiniai. 

Lapkričio 17 dieną, Birštone vyko vokalinės muzikos konkursas „Rudeninė karuselė 2018“. Populiariosios muzikos festivalyje dalyvavo vokalistai iš Alytaus, Ukmergės, Jonavos, Šiaulių, Vilniaus, Kauno ir Ignalinos. Komisija išklausė 74 pasirodymus.