Mokinių pasiekimai

30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko  jubiliejinė 30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 50 gabiausių informatikai ir informacinėms technologijoms 7–12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių tik 3 buvo septintokai. Džiugu, kad tarp jų ir mūsų mokyklos 7c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Tai pirmas kartas mūsų mokyklos istorijoje, kada baigiamojoje olimpiados dalyje dalyvauja mūsų mokyklos mokinys.
Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, programavimu, gilinti ir plėsti jų dalykines žinias. 
Iš viso uždavinių sprendimui buvo skirtos dvi dienos, kasdien po 5 valandas. Mokinių darbus vertino informacinių technologijų specialistai ir studentai iš prestižinių Europos universitetų bei įmonių. 
Dalyvavimas olimpiadoje – tai didžiulė patirtis, skatinanti tobulėti toliau ir siekti puikių rezultatų. Viso to ir linkime Andriui.

 

___________________________

Ingrida Kandratavičienė Įrašo autorius:
Ingrida Kandratavičienė
Informacinių technologijų vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


Kovo 8 dieną vyko 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas. Olimpiadoje varžėsi 29 mokiniai.
Dalyvių darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse. 
Džiaugiamės mūsų mokinių rezultatais.

 

Kovo 4 d. Molėtuose vyko didžiausių šalyje Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ Aukštaitijos regionų finalas. Futbolo žaidynėse dalyvavo 12 komandų, tarp jų ir mūsų progimnazijos  komanda, kurią sudarė 7-8 klasių vaikinai. 

Vasario 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajoninė centralizuota 6-8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.  Dalyvavo 45 mokiniai iš visų rajono mokyklų. Olimpiadoje puikiai sekėsi kudabiečiams – užimtos beveik visos prizinės vietos.

1- 4 klasių mokiniai pavasarį pasitiko gražiu meninio skaitymo konkursu „Ir knyga mane augina“. Kovo 1 d. progimnazijos aktų salėje skambėjo poezijos ir prozos kūriniai. Mokiniai stengėsi įtaigiu žodžiu, emocija, kūno plastika paveikti ne tik susirinkusius klausytojus, bet ir kompetentingą komisiją. Skaitovams netrūko drąsos, jie lipo į sceną pasitikintys savimi, skaitė kūrinius garsiai ir aiškiai. 

Lapkričio 30 dieną vyko  matematikos nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 3-4 klasių mokiniams. Pirmą kartą šios amžiaus grupės mokiniai atliko užduotis elektroninėje aplinkoje. Konkurse dalyvavo mūsų progimnazijos 25 trečiokai ir 17 ketvirtokų. Geriausiai sekėsi atlikti užduotis 3a klasės mokinei Alisai Garejevai ir 4c klasės mokiniui Eimantui Žilėnui. Šie mokiniai apdovanoti diplomais už geriausiai atliktas užduotis.