Mokinių pasiekimai

Konkursas „Padėk suklupusiam žodžiui“

Gegužės 9-ają Ignalinos rajono savivaldybėje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vykusiame renginyje buvo apdovanoti konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 72 asmenys. Mokinių kategorijoje prizinę trečiąją vietą laimėjo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Simona Kalvelytė. Sveikiname!

Sandra Šilienė Įrašo autorius:
Sandra Šilienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Gegužės 3 d. Šiaulių universitete vyko 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada. Džiugu, kad Ignalinos rajono etapo nugalėtojų komanda dalyvavo šiame renginyje. Į olimpiadą atvyko beveik 250 dalyvių iš 23 Lietuvos miestų ir rajonų. Iš 77 olimpiadoje dalyvavusių 7-okų Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 7b klasės mokinys Dovydas Vaitkevičius nenusileido stipriems priešininkams ir užėmė I-ą vietą.

Gegužės 6 d. 1-4 klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiavskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.) dalyvavo saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“- 2-ame etape. Jie sėkmingai įveikė kelių eismo užduotis, susikaupę atliko praktines užduotis. Rezultatas – 2-oji vieta. Sveikiname komandą! Šaunuoliai jaunieji eismo dalyviai! Linkime sėkmės Anykščiuose 3-iame etape!

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko  jubiliejinė 30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 50 gabiausių informatikai ir informacinėms technologijoms 7–12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių tik 3 buvo septintokai. Džiugu, kad tarp jų ir mūsų mokyklos 7c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius.

Kovo 8 dieną vyko 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas. Olimpiadoje varžėsi 29 mokiniai.
Dalyvių darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse.
Džiaugiamės mūsų mokinių rezultatais.

Kovo 4 d. Molėtuose vyko didžiausių šalyje Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ Aukštaitijos regionų finalas. Futbolo žaidynėse dalyvavo 12 komandų, tarp jų ir mūsų progimnazijos  komanda, kurią sudarė 7-8 klasių vaikinai.