Mokinių pasiekimai

Konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai

2018 - 2019 m. m. grupė 5-8 klasių Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinių dalyvavo Lietuvos nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Savivaldybės etape III vietą užėmė 8a klasės mokinė Vakarė Kajėnaitė. Respublikiniame etape 5a kl. mokinys Joringis Krikščionaitis užėmė II vietą, 6b kl. mokinė Emilija Vijeikytė užėmė III vietą, 6a kl. mokinė Barbora Karlaitė užėmė paskatinamąją vietą. Jie apdovanoti diplomais. Kiti mokiniai: 5a kl. Ieva Valeikaitė, 6a kl. Augustė Raslanaitė, 6b kl. Kamilė Ponomarenko, 7c kl. Gabrielė Kindurytė už dalyvavimą konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ apdovanoti pažymėjimais.

Albinas Marcinauskas Įrašo autorius:
Albinas Marcinauskas
Istorijos vyr. mokytojas

Mūsų mokyklos trečiokai šiais mokslo metais vykdo ilgalaikį projektą „Ką paukšteliai pačiulbės“, kurio metu dalyvauja įvairiose veiklose, skirtose geriau pažinti Lietuvos paukščius. Keturi 3b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir plakatų konkurse „Sveiki sugrįžę, paukščiai“.

Gegužės 4 dieną, Kėdainiuose, Didžiojoje Rinkos aikštėje nuskambėjo vaikų ir jaunimo trečiasis muzikos festivalis „Skambantys perliukai“. Šventėje dalyvavo net 45 kolektyvai, 7 duetai ir tercetai bei 28 solistai iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Jonavos, Šiaulių, Vilkaviškio, Prienų, Panevėžio, Kėdainių ir Ignalinos. Viso virš 600 dainininkų.

Gegužės 9-ają Ignalinos rajono savivaldybėje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vykusiame renginyje buvo apdovanoti konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 72 asmenys. Mokinių kategorijoje prizinę trečiąją vietą laimėjo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Simona Kalvelytė. Sveikiname!

Gegužės 3 d. Šiaulių universitete vyko 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada. Džiugu, kad Ignalinos rajono etapo nugalėtojų komanda dalyvavo šiame renginyje. Į olimpiadą atvyko beveik 250 dalyvių iš 23 Lietuvos miestų ir rajonų. Iš 77 olimpiadoje dalyvavusių 7-okų Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 7b klasės mokinys Dovydas Vaitkevičius nenusileido stipriems priešininkams ir užėmė I-ą vietą.

Gegužės 6 d. 1-4 klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiavskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.) dalyvavo saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“- 2-ame etape. Jie sėkmingai įveikė kelių eismo užduotis, susikaupę atliko praktines užduotis. Rezultatas – 2-oji vieta. Sveikiname komandą! Šaunuoliai jaunieji eismo dalyviai! Linkime sėkmės Anykščiuose 3-iame etape!