Mokinių pasiekimai

Regioninės „Šviesoforo“ varžybos

Gegužės 23 d. vyko regioninės „Šviesoforo“ varžybos. Jose dalyvavo pradinių klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiauskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.). Regioninėse varžybose Anykščiuose ši mokinių komanda iškovojo trečiąją vieta. Dalyviai buvo apdovanoti taure, diplomais, gausiais ir vertingais rėmėjų prizais. Džiugu, kad mūsų pradinukai moka saugiai elgtis gatvėse ir žino kelių eismo taisykles.

Jūratė Snieškienė Įrašo autorius:
Jūratė Snieškienė
Pradinių klasių mokytoja

Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada. Į olimpiadą atvyko 21 mokinys iš visų rajono mokyklų. Olimpiados tikslas – puoselėti 5–8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mūsų mokyklos mokiniams puikiai sekėsi olimpiadoje.

2018 - 2019 m. m. grupė 5-8 klasių Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinių dalyvavo Lietuvos nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Savivaldybės etape III vietą užėmė 8a klasės mokinė Vakarė Kajėnaitė.

Mūsų mokyklos trečiokai šiais mokslo metais vykdo ilgalaikį projektą „Ką paukšteliai pačiulbės“, kurio metu dalyvauja įvairiose veiklose, skirtose geriau pažinti Lietuvos paukščius. Keturi 3b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir plakatų konkurse „Sveiki sugrįžę, paukščiai“.

Gegužės 4 dieną, Kėdainiuose, Didžiojoje Rinkos aikštėje nuskambėjo vaikų ir jaunimo trečiasis muzikos festivalis „Skambantys perliukai“. Šventėje dalyvavo net 45 kolektyvai, 7 duetai ir tercetai bei 28 solistai iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Jonavos, Šiaulių, Vilkaviškio, Prienų, Panevėžio, Kėdainių ir Ignalinos. Viso virš 600 dainininkų.

Gegužės 9-ają Ignalinos rajono savivaldybėje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vykusiame renginyje buvo apdovanoti konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 72 asmenys. Mokinių kategorijoje prizinę trečiąją vietą laimėjo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Simona Kalvelytė. Sveikiname!