Mokinių pasiekimai

Respublikinis muzikos festivalis „Skambantys perliukai“

Gegužės 4 dieną, Kėdainiuose, Didžiojoje Rinkos aikštėje nuskambėjo vaikų ir jaunimo trečiasis muzikos festivalis „Skambantys perliukai“. Šventėje dalyvavo net 45 kolektyvai, 7 duetai ir tercetai bei 28 solistai iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Jonavos, Šiaulių, Vilkaviškio, Prienų, Panevėžio, Kėdainių ir Ignalinos. Viso virš 600 dainininkų.
Festivalio tikslas – atskleisti savo kūrybiškumą ir talentus, sudaryti galimybę vaikams ir vadovams bendrauti, bendradarbiauti, dalintis gerąja patirtimi. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais ir rėmėjų dovanomis,  o vadovai festivalio taure, padėkos raštu.
Vaikai turėjo galimybę dalyvauti ekskursijoje po Kėdainių senamiestį su gidu. O taip pat vienas iš prizų – galimybė dalyvauti fotosesijoje.
Šiame puikiame festivalyje pasirodė Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos solistai Mantas Bendorius ir Liveta Kavaliauskaitė.
Iš dangaus pasipylęs lietus nesutrukdė vaikams puikiai pasirodyti. Namo grįžome su geriausiomis nuotaikomis ir prisiminimais. Tokių išvykų metu turime galimybę augti, tobulėti, žengti į priekį ir semtis naujų idėjų  bei minčių.
Už galimybę dalyvauti festivalyje dėkojame Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos direktorei Danutei Jatulei.

 

___________________________

Vida Ksenzovienė Įrašo autorius:
Vida Ksenzovienė
Ankstesni įrašai


Gegužės 9-ają Ignalinos rajono savivaldybėje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vykusiame renginyje buvo apdovanoti konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 72 asmenys. Mokinių kategorijoje prizinę trečiąją vietą laimėjo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Simona Kalvelytė. Sveikiname!

Gegužės 3 d. Šiaulių universitete vyko 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada. Džiugu, kad Ignalinos rajono etapo nugalėtojų komanda dalyvavo šiame renginyje. Į olimpiadą atvyko beveik 250 dalyvių iš 23 Lietuvos miestų ir rajonų. Iš 77 olimpiadoje dalyvavusių 7-okų Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 7b klasės mokinys Dovydas Vaitkevičius nenusileido stipriems priešininkams ir užėmė I-ą vietą.

Gegužės 6 d. 1-4 klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiavskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.) dalyvavo saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“- 2-ame etape. Jie sėkmingai įveikė kelių eismo užduotis, susikaupę atliko praktines užduotis. Rezultatas – 2-oji vieta. Sveikiname komandą! Šaunuoliai jaunieji eismo dalyviai! Linkime sėkmės Anykščiuose 3-iame etape!

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko  jubiliejinė 30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 50 gabiausių informatikai ir informacinėms technologijoms 7–12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių tik 3 buvo septintokai. Džiugu, kad tarp jų ir mūsų mokyklos 7c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius.

Kovo 8 dieną vyko 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas. Olimpiadoje varžėsi 29 mokiniai.
Dalyvių darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse. 
Džiaugiamės mūsų mokinių rezultatais.