Mokinių pasiekimai

Respublikinis piešinių ir plakatų konkursas „Sveiki sugrįžę, paukščiai“

Mūsų mokyklos trečiokai šiais mokslo metais vykdo ilgalaikį projektą „Ką paukšteliai pačiulbės“, kurio metu dalyvauja įvairiose veiklose, skirtose geriau pažinti Lietuvos paukščius. Keturi 3b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių ir plakatų konkurse „Sveiki sugrįžę, paukščiai“. Šiame konkurse dalyvavo 26 Lietuvos mokyklos, varžėsi 90 pradinių klasių mokinių darbų. Pradinukai įvairiomis technikomis piešė nykstančius bei retus ir saugotinus paukščius. Buvo vertinamas ne tik piešinių ir plakatų meniškumas, bet ir informatyvumas. Džiugi žinia atkeliavo ir  į mūsų mokyklą. 3b klasės mokinės Edilės Daubaraitės piešinys „Kukučiai“ užėmė I vietą 3-4 klasių mokinių grupėje. Džiaugiamės Edilės sėkme. O piešinių paroda iškeliavo į Nalšios muziejų.

Jolanta Šuminaitė Įrašo autorius:
Jolanta Šuminaitė
Pradinių klasių mokytoja-metodininkė

Gegužės 4 dieną, Kėdainiuose, Didžiojoje Rinkos aikštėje nuskambėjo vaikų ir jaunimo trečiasis muzikos festivalis „Skambantys perliukai“. Šventėje dalyvavo net 45 kolektyvai, 7 duetai ir tercetai bei 28 solistai iš Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Jonavos, Šiaulių, Vilkaviškio, Prienų, Panevėžio, Kėdainių ir Ignalinos. Viso virš 600 dainininkų.

Gegužės 9-ają Ignalinos rajono savivaldybėje paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vykusiame renginyje buvo apdovanoti konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ nugalėtojai. Konkurse dalyvavo 72 asmenys. Mokinių kategorijoje prizinę trečiąją vietą laimėjo ir mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Simona Kalvelytė. Sveikiname!

Gegužės 3 d. Šiaulių universitete vyko 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada. Džiugu, kad Ignalinos rajono etapo nugalėtojų komanda dalyvavo šiame renginyje. Į olimpiadą atvyko beveik 250 dalyvių iš 23 Lietuvos miestų ir rajonų. Iš 77 olimpiadoje dalyvavusių 7-okų Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 7b klasės mokinys Dovydas Vaitkevičius nenusileido stipriems priešininkams ir užėmė I-ą vietą.

Gegužės 6 d. 1-4 klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiavskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.) dalyvavo saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“- 2-ame etape. Jie sėkmingai įveikė kelių eismo užduotis, susikaupę atliko praktines užduotis. Rezultatas – 2-oji vieta. Sveikiname komandą! Šaunuoliai jaunieji eismo dalyviai! Linkime sėkmės Anykščiuose 3-iame etape!

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko  jubiliejinė 30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 50 gabiausių informatikai ir informacinėms technologijoms 7–12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių tik 3 buvo septintokai. Džiugu, kad tarp jų ir mūsų mokyklos 7c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius.