Mokinių pasiekimai

Sveikiname ir džiaugiamės jaunaisiais matematikais!

Gegužės 3 d. Šiaulių universitete vyko 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiada. Džiugu, kad Ignalinos rajono etapo nugalėtojų komanda dalyvavo šiame renginyje. Į olimpiadą atvyko beveik 250 dalyvių iš 23 Lietuvos miestų ir rajonų. Iš 77 olimpiadoje dalyvavusių 7-okų Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 7b klasės mokinys Dovydas Vaitkevičius nenusileido stipriems priešininkams ir užėmė I-ą vietą.
Paskelbus tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2019“ rezultatus, džiaugiamės 7c klasės mokinio Andriaus Gasiukevičiaus ir 8a klasės mokinės Livetos Kavaliauskaitės laimėjimais. Jie savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą respublikoje. Jurandas Laškovas (8b kl.) ir Nauris Bridžius( 6b kl.) laimėjo II vietą savivaldybėje.

Liudmila Autuch Įrašo autorius:
Liudmila Autuch
Matematikos mokytojas

Gegužės 6 d. 1-4 klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiavskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.) dalyvavo saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“- 2-ame etape. Jie sėkmingai įveikė kelių eismo užduotis, susikaupę atliko praktines užduotis. Rezultatas – 2-oji vieta. Sveikiname komandą! Šaunuoliai jaunieji eismo dalyviai! Linkime sėkmės Anykščiuose 3-iame etape!

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko  jubiliejinė 30-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 50 gabiausių informatikai ir informacinėms technologijoms 7–12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių tik 3 buvo septintokai. Džiugu, kad tarp jų ir mūsų mokyklos 7c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius.

Kovo 8 dieną vyko 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas. Olimpiadoje varžėsi 29 mokiniai.
Dalyvių darbai buvo vertinami skirtingose amžiaus grupėse.
Džiaugiamės mūsų mokinių rezultatais.

Kovo 4 d. Molėtuose vyko didžiausių šalyje Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ Aukštaitijos regionų finalas. Futbolo žaidynėse dalyvavo 12 komandų, tarp jų ir mūsų progimnazijos  komanda, kurią sudarė 7-8 klasių vaikinai.

Vasario 27 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įvyko rajoninė centralizuota 6-8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.  Dalyvavo 45 mokiniai iš visų rajono mokyklų. Olimpiadoje puikiai sekėsi kudabiečiams – užimtos beveik visos prizinės vietos.