Mokinių pasiekimai

Lietuvių kalbos „Kengūra“

Kaip ir kasmet, gausus būrys progimnazijos mokinių dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Kengūra“. Dalyviai atliko įvairias užduotis: atsakinėjo į teksto suvokimo klausimus, pademonstravo gramatikos žinias. Džiugu, kad mažieji pradinių klasių mokiniai pademonstravo puikias lietuvių kalbos žinias ir buvo apdovanoti olimpinių spalvų diplomais.
Auksinės Kengūros diplomais apdovanotos: Milda Vaitkevičiūtė, Skaistė Vaitkevičiūtė, Gabrielė Čepurnovaitė. Sidabrinės Kengūros diplomais apdovanoti: Nojus Šimkus, Evelina Šeluchina, Saulė Skrebutėnaitė. Oranžinės Kengūros diplomais apdovanoti: Emilija Vasiljevaitė, Eimantas Žilėnas, Viktorija Gudelytė, Urtė Labuckaitė, Džiugas Šablovskas, Augustė Blažytė.
Sveikiname dalyvius ir laimėtojus.

Jolita Dindienė Įrašo autorius:
Jolita Dindienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Birželio 7 d. Kaune pirmą kartą vyko respublikinė biologijos olimpiada 5–8 klasių moksleiviams. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos septintokas Andrius Gasiukevičius. Mokiniai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis. Kudabietį nuo pirmos vietos skyrė vos 10 taškų. Didžiuojamės Andriaus pasiekimais.

Šiais metais „Gamtos Kengūroje 2019“ dalyvavo 30 mūsų progimnazijos 2–4 klasių mokinių. Kudabiečiai už puikų pasirodymą buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.

Birželio 1 dieną, Birštone vyko populiariosios muzikos festivalis – konkursas „Vasaros karuselė – 2019“.  Konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“ ir solistas Mantas Bendorius. Mantas komisijos įvertintas už sceninį įvaizdį.

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2019“ dalyvavo 14 mūsų progimnazijos mokinių, ypač aktyvūs buvo 4b klasės moksleiviai. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:

Gegužės 23 d. vyko regioninės „Šviesoforo“ varžybos. Jose dalyvavo pradinių klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiauskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.). Regioninėse varžybose Anykščiuose ši mokinių komanda iškovojo trečiąją vieta. Dalyviai buvo apdovanoti taure, diplomais, gausiais ir vertingais rėmėjų prizais. Džiugu, kad mūsų pradinukai moka saugiai elgtis gatvėse ir žino kelių eismo taisykles.