Mokinių pasiekimai

Sveikiname projekto „Gamtos Kengūra 2019“ nugalėtojus!

Šiais metais „Gamtos Kengūroje 2019“ dalyvavo 30 mūsų progimnazijos 2–4 klasių mokinių. Kudabiečiai už puikų pasirodymą buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.
Auksinės Kengūros diplomais apdovanoti: Evelina Šeluchina, Skaistė Vaitkevičiūtė, Augustė Raktinaitė, Edilė Daubaraitė, Nojus Žilo, Aurimas Petrulėnas, Gabija Lapėnaitė, Gabriela Kuznecova, Lidija Kuznecova, Greta Kilbauskaitė.
Sidabrinės Kengūros diplomu apdovanota – Gabrielė Zabulytė.
Oranžinės Kengūros diplomais apdovanoti – Milda Vaitkevičiūtė, Liepa Garuckaitė, Kamilė Kamarauskaitė.
Didžiuojamės ir džiaugiamės „Gamtos Kengūra 2019“  projekto nugalėtojais ir dalyviais.

Birželio 1 dieną, Birštone vyko populiariosios muzikos festivalis – konkursas „Vasaros karuselė – 2019“.  Konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“ ir solistas Mantas Bendorius. Mantas komisijos įvertintas už sceninį įvaizdį.

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2019“ dalyvavo 14 mūsų progimnazijos mokinių, ypač aktyvūs buvo 4b klasės moksleiviai. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:

Gegužės 23 d. vyko regioninės „Šviesoforo“ varžybos. Jose dalyvavo pradinių klasių komanda: Gvilijus Slavinskas (1a kl.), Erikas Černiauskis (2c kl.), Kajus Kamarauskas (3b kl.), Samanta Umbrasaitė (4b kl.). Regioninėse varžybose Anykščiuose ši mokinių komanda iškovojo trečiąją vieta. Dalyviai buvo apdovanoti taure, diplomais, gausiais ir vertingais rėmėjų prizais. Džiugu, kad mūsų pradinukai moka saugiai elgtis gatvėse ir žino kelių eismo taisykles.

Gegužės 15 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada. Į olimpiadą atvyko 21 mokinys iš visų rajono mokyklų. Olimpiados tikslas – puoselėti 5–8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mūsų mokyklos mokiniams puikiai sekėsi olimpiadoje.

2018 - 2019 m. m. grupė 5-8 klasių Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinių dalyvavo Lietuvos nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Savivaldybės etape III vietą užėmė 8a klasės mokinė Vakarė Kajėnaitė.