Mokinių pasiekimai

Respublikinė matematikos olimpiada

Lapkričio 30 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje NMA organizuojamoje matematikos olimpiadoje. Geriausiai pasirodė aštuntokai. Andriui Gasiukevičiui pritrūko vieno taško iki prizinės vietos. Olimpiada labai susidomėjo penktokai. Nors įspūdingų rezultatų nepademonstravo, bet jau laukia revanšo kitais metais. O potencialo ir gebėjimų tikrai turi.

 

___________________________

Vida Brukštuvienė Įrašo autorius:
Vida Brukštuvienė
Ankstesni įrašai


Lapkričio 16 d. Jonavoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė 2019“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė ,,Dringelė“. Dėl patekimo į nacionalinį turą varžėsi įvairaus amžiaus 18 liaudiškų šokių kolektyvų iš Kauno, Vilniaus, Birštono, Molėtų, Ukmergės, Kėdainių, Švenčionių, Trakų. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Dringelė“ buvo apdovanotas III laipsnio diplomu rajono centrų kategorijoje.

Kaip ir kasmet, gausus būrys progimnazijos mokinių dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Kengūra“. Dalyviai atliko įvairias užduotis: atsakinėjo į teksto suvokimo klausimus, pademonstravo gramatikos žinias. Džiugu, kad mažieji pradinių klasių mokiniai pademonstravo puikias lietuvių kalbos žinias ir buvo apdovanoti olimpinių spalvų diplomais. 

Birželio 7 d. Kaune pirmą kartą vyko respublikinė biologijos olimpiada 5–8 klasių moksleiviams. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos septintokas Andrius Gasiukevičius. Mokiniai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis. Kudabietį nuo pirmos vietos skyrė vos 10 taškų. Didžiuojamės Andriaus pasiekimais.

Šiais metais „Gamtos Kengūroje 2019“ dalyvavo 30 mūsų progimnazijos 2–4 klasių mokinių. Kudabiečiai už puikų pasirodymą buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.

Birželio 1 dieną, Birštone vyko populiariosios muzikos festivalis – konkursas „Vasaros karuselė – 2019“.  Konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“ ir solistas Mantas Bendorius. Mantas komisijos įvertintas už sceninį įvaizdį.