Mokinių pasiekimai

Matematikos olimpiada

Vasario 4 dieną mokykloje vyko kasmetinė matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 25 V–VIII klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi Gabijai Gimbickaitei ( 5b kl.), Rugilei Pilinskaitei (6a kl.), Baborai Karlaitei (7a kl.) ir Gustei Blaškauskaitei (8a kl.). Jos savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą. II vietą pasidalijo Augustas Bužinskas( 5b kl.), Emilija Vasijevaitė (5c kl.), Adrijus Leontjevas (6a kl.), Eimantas Labuckas (7a), Evelina Juškevič (8a kl.) ir Liepa Jankauskaitė (8b kl.). III vietą laimėjo Nojus Cicėnas (5a kl.), Jogailė Maskoliūnaitė (6a kl.), Augustė Raslanaitė(7a kl.).

Mūsų mokyklos mokiniai pamėgo ir edukacinį įvairių dalykų ,,Olympio“ konkursą. Matematikos ,,Olympio Rudens sesijoje“ dalyvavo 30 V–VIII klasių mokinių. Kiekvieną lygį sudarė 24 įdomios užduotys. Kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir smagu, konkurso metu mokinių laukė ne tik įdomios užduotys, bet ir Olimpe gyvenančių animacinių personažų pokštai.
Dalyviai pasiekė gerų rezultatų.  Mokiniai buvo apdovanoti I, II ir III laipsnio diplomais ir medaliais. Medalius gavo dalyviai, kurių rezultatas „geriau už“ yra daugiau, nei 95%. Visų laimėtojų rezultatai pateikti žemiau.

Nojus Cicėnas

Saulė Skrebutėnaitė

Emilija Vasiljevaitė

Gabrielė Zabulytė

Adrija Baranovskaja

Oskaras Panavas

Kostas Kutra

Gintautė Šriūbėnaitė

Augustė Blažytė

Gabija Gimbickaitė

Viktorija Gudelytė

Abigailė Baublytė

Andrius Gasiukevičius

8c

Valerija Ostrouch

Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės.

Liudmila Autuch Įrašo autorius:
Liudmila Autuch
Matematikos mokytojas

Vasario 5 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų progimnazijos mokinės – Gabrielė Zabulytė (5a kl.) ir Goda Luneckaitė (7a kl.). Komisija vienbalsiai nusprendė, kad 5-8 klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi Godai Luneckaitei (I vieta). Mergaitė skaitė ištrauką iš A. Liobytės apsakymo „Sunki mama“. Goda atstovaus Ignalinos rajonui vasario 29 d. Molėtuose vyksiančiame meninio skaitymo konkurso regioniniame etape.

Sausio 17 d. Ignalinos gimnazijoje vyko 9-12 klasių matematikos olimpiados rajono etapas. Jame panoro dalyvauti ir 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Jam ši galimybė buvo suteikta. Andrius nenuvylė. 9–10 klasių grupėje užėmė I vietą ir iškovojo teisę ginti rajono matematikų garbę šalies etape. 2020 m. kovo 20–21 d. Kauno „Saulės“ gimnazijoje Andrius varžysis su geriausiais respublikos matematikais. Linkime sėkmės.

Mūsų progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvavo Nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas“. Jau ketveri metai iš eilės dalyvauja šiame konkurse ir puikiai jiems sekasi. Laimėjo savaitės prizą kėglių rinkinį. Mokiniai pateko į dešimtuką tarp geriausių jaunųjų beždžionėlių, kurios pakliuvo į finalą. Mūsų ketvirtokai  apdovanoti diplomais už puikų dalyvavimą šiame konkurse. Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Lapkričio 30 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje NMA organizuojamoje matematikos olimpiadoje. Geriausiai pasirodė aštuntokai. Andriui Gasiukevičiui pritrūko vieno taško iki prizinės vietos. Olimpiada labai susidomėjo penktokai. Nors įspūdingų rezultatų nepademonstravo, bet jau laukia revanšo kitais metais. O potencialo ir gebėjimų tikrai turi.

Lapkričio 16 d. Jonavoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė 2019“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė ,,Dringelė“. Dėl patekimo į nacionalinį turą varžėsi įvairaus amžiaus 18 liaudiškų šokių kolektyvų iš Kauno, Vilniaus, Birštono, Molėtų, Ukmergės, Kėdainių, Švenčionių, Trakų. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Dringelė“ buvo apdovanotas III laipsnio diplomu rajono centrų kategorijoje.