Mokinių pasiekimai

Moksleivių stalo teniso varžybos

Vasario 4 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių stalo teniso komandinės varžybos. 
Progimnazijos mergaitės: S. Poklikajeva (8a kl.), K. Juodėnaitė (8a kl.), V. Mačiulytė (7a kl.) ir V. Gudelytė (5c kl.), užėmė III vietą. Įtemtoje kovoje nusileidusios Ignalinos  ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komandoms.
Progimnazijos berniukai: D. Vaitkevičius (8b kl.), V. Dagys (8a kl.), V.Gudelis (8b kl.) ir E. J. Meškėnas (8c kl.), užėmė III vietą, nusileidę Didžiasalio „Ryto“ ir Vidiškių gimnazistams.

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


Vasario 4 dieną mokykloje vyko kasmetinė matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 25 V–VIII klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi Gabijai Gimbickaitei ( 5b kl.), Rugilei Pilinskaitei (6a kl.), Baborai Karlaitei (7a kl.) ir Gustei Blaškauskaitei (8a kl.). Jos savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą. II vietą pasidalijo Augustas Bužinskas( 5b kl.), Emilija Vasijevaitė (5c kl.), Adrijus Leontjevas (6a kl.)...

Vasario 5 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų progimnazijos mokinės – Gabrielė Zabulytė (5a kl.) ir Goda Luneckaitė (7a kl.). Komisija vienbalsiai nusprendė, kad 5-8 klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi Godai Luneckaitei (I vieta). Mergaitė skaitė ištrauką iš A. Liobytės apsakymo „Sunki mama“. Goda atstovaus Ignalinos rajonui vasario 29 d. Molėtuose vyksiančiame meninio skaitymo konkurso regioniniame etape.

Sausio 17 d. Ignalinos gimnazijoje vyko 9-12 klasių matematikos olimpiados rajono etapas. Jame panoro dalyvauti ir 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Jam ši galimybė buvo suteikta. Andrius nenuvylė. 9–10 klasių grupėje užėmė I vietą ir iškovojo teisę ginti rajono matematikų garbę šalies etape. 2020 m. kovo 20–21 d. Kauno „Saulės“ gimnazijoje Andrius varžysis su geriausiais respublikos matematikais. Linkime sėkmės.

Mūsų progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvavo Nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas“. Jau ketveri metai iš eilės dalyvauja šiame konkurse ir puikiai jiems sekasi. Laimėjo savaitės prizą kėglių rinkinį. Mokiniai pateko į dešimtuką tarp geriausių jaunųjų beždžionėlių, kurios pakliuvo į finalą. Mūsų ketvirtokai  apdovanoti diplomais už puikų dalyvavimą šiame konkurse. Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Lapkričio 30 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje NMA organizuojamoje matematikos olimpiadoje. Geriausiai pasirodė aštuntokai. Andriui Gasiukevičiui pritrūko vieno taško iki prizinės vietos. Olimpiada labai susidomėjo penktokai. Nors įspūdingų rezultatų nepademonstravo, bet jau laukia revanšo kitais metais. O potencialo ir gebėjimų tikrai turi.