Mokinių pasiekimai

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Vasario 5 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų progimnazijos mokinės – Gabrielė Zabulytė (5a kl.) ir Goda Luneckaitė (7a kl.). Komisija vienbalsiai nusprendė, kad 5-8 klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi Godai Luneckaitei (I vieta). Mergaitė skaitė ištrauką iš A. Liobytės apsakymo „Sunki mama“. Goda atstovaus Ignalinos rajonui vasario 29 d. Molėtuose vyksiančiame meninio skaitymo konkurso regioniniame etape.

___________________________

Sandra Šilienė Įrašo autorius:
Sandra Šilienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Sausio 17 d. Ignalinos gimnazijoje vyko 9-12 klasių matematikos olimpiados rajono etapas. Jame panoro dalyvauti ir 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Jam ši galimybė buvo suteikta. Andrius nenuvylė. 9–10 klasių grupėje užėmė I vietą ir iškovojo teisę ginti rajono matematikų garbę šalies etape. 2020 m. kovo 20–21 d. Kauno „Saulės“ gimnazijoje Andrius varžysis su geriausiais respublikos matematikais. Linkime sėkmės.

Mūsų progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvavo Nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas“. Jau ketveri metai iš eilės dalyvauja šiame konkurse ir puikiai jiems sekasi. Laimėjo savaitės prizą kėglių rinkinį. Mokiniai pateko į dešimtuką tarp geriausių jaunųjų beždžionėlių, kurios pakliuvo į finalą. Mūsų ketvirtokai  apdovanoti diplomais už puikų dalyvavimą šiame konkurse. Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Lapkričio 30 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kasmetinėje NMA organizuojamoje matematikos olimpiadoje. Geriausiai pasirodė aštuntokai. Andriui Gasiukevičiui pritrūko vieno taško iki prizinės vietos. Olimpiada labai susidomėjo penktokai. Nors įspūdingų rezultatų nepademonstravo, bet jau laukia revanšo kitais metais. O potencialo ir gebėjimų tikrai turi.

Lapkričio 16 d. Jonavoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokių studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė 2019“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė ,,Dringelė“. Dėl patekimo į nacionalinį turą varžėsi įvairaus amžiaus 18 liaudiškų šokių kolektyvų iš Kauno, Vilniaus, Birštono, Molėtų, Ukmergės, Kėdainių, Švenčionių, Trakų. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Dringelė“ buvo apdovanotas III laipsnio diplomu rajono centrų kategorijoje.

Kaip ir kasmet, gausus būrys progimnazijos mokinių dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Kengūra“. Dalyviai atliko įvairias užduotis: atsakinėjo į teksto suvokimo klausimus, pademonstravo gramatikos žinias. Džiugu, kad mažieji pradinių klasių mokiniai pademonstravo puikias lietuvių kalbos žinias ir buvo apdovanoti olimpinių spalvų diplomais.