Mokinių pasiekimai

Mes juo didžiuojamės

Ignalinos  Česlavo Kudabos progimnazijos 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius garsina mūsų mokyklą įvairiose srityse. Kiekvienais metais jis yra įvairiausių konkursų ir olimpiadų nepakeičiamas dalyvis. 
Šiais mokslo metais tarptautiniuose edukaciniuose istorijos, matematikos, informacinių technologijų, fizikos, lietuvių kalbos ir literatūros, chemijos, biologijos, geografijos ir anglų kalbos  konkursuose „Olympio 2019-Rudens sesijoje“ už puikius rezultatus Andrius apdovanotas  I laipsnio diplomais, medaliais bei ypatingu prizu – paspirtuku.
Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje, mūsų klasėje mokosi toks gabus ir darbštus mokinys.

 

___________________________

Natalija Gimbickienė Įrašo autorius:
Natalija Gimbickienė
Rusų kalbos ir literatūros mokytoja
Ankstesni įrašai


Vasario 29 dieną Molėtų kultūros centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. 
Skaitovus vertino dr. Danutė Vaigauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėja, Valentinas Stundys, Molėtų r. savivaldybės mero patarėjas ir Lina Urbanavičienė, Molėtų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.

Vasario 11 dieną vyko mokyklinė 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada, kurioje dalyvavo 39 mokiniai. Olimpiados tikslas puoselėti 5-8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mokiniai atliko įvairias užduotis ir susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai:

Vasario 4 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių stalo teniso komandinės varžybos. 
Progimnazijos mergaitės: S. Poklikajeva (8a kl.), K. Juodėnaitė (8a kl.), V. Mačiulytė (7a kl.) ir V. Gudelytė (5c kl.), užėmė III vietą. Įtemtoje kovoje nusileidusios Ignalinos  ir Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos komandoms.
Progimnazijos berniukai: D. Vaitkevičius (8b kl.), V. Dagys (8a kl.), V.Gudelis (8b kl.) ir E. J. Meškėnas (8c kl.), užėmė III vietą, nusileidę Didžiasalio „Ryto“ ir Vidiškių gimnazistams.

Vasario 4 dieną mokykloje vyko kasmetinė matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 25 V–VIII klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi Gabijai Gimbickaitei ( 5b kl.), Rugilei Pilinskaitei (6a kl.), Baborai Karlaitei (7a kl.) ir Gustei Blaškauskaitei (8a kl.). Jos savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą. II vietą pasidalijo Augustas Bužinskas( 5b kl.), Emilija Vasijevaitė (5c kl.), Adrijus Leontjevas (6a kl.)...

Vasario 5 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre įvyko rajoninis meninio skaitymo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų progimnazijos mokinės – Gabrielė Zabulytė (5a kl.) ir Goda Luneckaitė (7a kl.). Komisija vienbalsiai nusprendė, kad 5-8 klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi Godai Luneckaitei (I vieta). Mergaitė skaitė ištrauką iš A. Liobytės apsakymo „Sunki mama“. Goda atstovaus Ignalinos rajonui vasario 29 d. Molėtuose vyksiančiame meninio skaitymo konkurso regioniniame etape.