Mokinių pasiekimai

Padėka geriausiems

Kiekvienas mokinys yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas.
(K. Čiukovskis)
Tradiciškai gegužės 15-ąją minint Tarptautinę šeimos dieną mūsų progimnazijoje organizuojama šventė – „Padėka geriausiems“. Tai džiugi šventė, kurios su nekantrumu ir virpuliu širdyje laukia kiekvienas bendruomenės narys. Ši diena – ypatinga tuo, kad kiekvieno mūsų širdyje prasiskleidžia patys tauriausi jausmai – gėris, nuoširdumas, dėkingumas, pagarba artimam, o svarbiausia šeimai, kurioje puoselėjamos šios vertybės. Pergalės neateina lengvai, reikia noro, užsispyrimo, valios ir kruopštumo. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau šiuo, mums visiems sudėtingu laikotarpiu, šventės organizuoti negalėjome, bet tradicijos neatsisakėme. Norime pasidžiaugti ir padėkoti šeimoms, kuriose auga patys geriausi, aktyviausi, kūrybingiausi, pareigingiausi, atsakingiausi mūsų progimnazijos mokiniai:
 
1. Adrija Baranovskaja 5a
2. Jokūbas Basijokas 5a
3. Nojus Cicėnas 5a
4. Kostas Kutra 5a
5. Justas Vitkauskas 5a
6. Gabrielė Zabulytė 5a
7. Gabija Gimbickaitė 5b
8. Airida Jankauskaitė 5b
9. Justina Jurgelevičiūtė 5c
10. Oskaras Panavas 5c
11. Saulė Skrebutėnaitė 5c
12. Gintautė Šriūbėnaitė 5c
13. EmilijaVasiljevaitė5c
14. Eimantas Žilėnas 5c
15. Abigailė Baublytė 6a
16. Jogailė Maskoliūnaitė 6a
17. Rugilė Pilinskaitė 6a
18. Gabija Butkūnaitė 7a
19. Arija Jatulytė 7a
20. Barbora Karlaitė 7a
21. Augustė Raslanaitė 7a
22. Mija Saikauskaitė 7a
23. Eglė Sidorenkaitė 7a
24. Eimantas Labuckas 7a
25. Paulius Kolosovas 7b
26. Gustė Blaškauskaitė 8a
27. Evelina Juškevič 8a
28. Giedrius Blaževičius 8a
29. Goda Oškinytė 8a
30. Valerija Ostrouch 8b
31. Dovydas Vaitkevičius 8b
32. Angelina Čeponytė 8b
33. Elingai Kutkauskaitė 8b
34. Andrius Gasiukevičius 8c
35. Eglė Cicėnaitė 8c
36. Patricija Doviakovskytė 8c
37. Eglė Čirikaitė 8c
 
Padėkas šeimoms įteiksime mokslo metų pabaigoje, birželio 12 dieną.
Dėmesys kiekvienam vaikui, jo pastebėjimas ir paskatinimas, ko gero, vienas iš efektyviausių būdų parodyti vaikui, koks jis svarbus ir ypatingas, auginti jį, mokyti pasitikėti savimi ir padėti ruoštis gyvenimui.
Didžiuojamės ir džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais ir linkime sėkmės kitais mokslo metais.

___________________________

Progimnazijos renginių organizavimo grupė Įrašo autorius:
Progimnazijos renginių organizavimo grupė
Ankstesni įrašai


2020 metais visi turime neplanuotų iššūkių ir naujovių. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ taip pat vyko neįprastu formatu – nuotoliniu būdu.
Iš viso konkurse dalyvavo 47 progimnazijos mokiniai. Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė sprendimą šiemet „Nykštuko“ (1–2 kl.)  ir „Mažylio“ (3–4 kl.) amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų.
5–8 klasių dalyvių buvo nedaug, bet jie parodė gerus rezultatus. Andrius Gasiukevičius (8c kl.) buvo ketvirtas Lietuvoje. Jis iš 150 galimų taškų surinko 143,75 tšk. 

Geriausiųjų rajono dešimtuke yra:

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2020“ dalyvavo 15 mūsų progimnazijos mokinių. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:
Ignas Jakubovskis, 4b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Edilė Daubaraitė, 4b kl. – Oranžinės Kengūros diplomas,
Mantas Medzevičius, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Lukas Vibrys, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Andrius Gasiukevičius, 8c kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Dovydas Vaitkevičius, 8b kl. – Sidabrinės Kengūros diplomas.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatų. Šį kartą sėkmė lydėjo šiuos mūsų mokinius: Millą Pumputytę (6b kl.) – ji tapo konkurso diplomante už teksto iliustraciją; Eimantą Žilėną (5c kl.) ir Ariją Jatulytę (7a kl.)  už puikiai išverstus tekstus iš anglų kalbos ir Andrių Gasiukevičių (8c kl.) už puikų teksto vertimą iš vokiečių kalbos. Nuoširdžiai juos sveikiname ir didžiuojamės jais.

Jau tradiciniu tapęs Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas 
visiems 3–4 ir 5–8 klasių mokiniams vyko nuotoliniu būdu. Mūsų mokyklos visų mokinių surinktų taškų vidurkis kiek didesnis už šalies vidurkį. Geriausiai sekėsi 4 ir 8 klasių dalyviams, kurių surinktų taškų dalis didesnė už šalies vidurkį net 11 procentų.

Sėkmingai su vyresniaisiais dvi dienas varžėsi kudabietis aštuntokas Andrius Gasiukevičius, nors olimpiada skirta 9-12 kl. mokiniams.
2020 metų rajonų/miestų bei respublikinės olimpiados tema skiriama Lietuvos ir pasaulio klimatui.
Balandžio 8 d. olimpiados dalyviams buvo pateikta viena 50 testinių klausimų užduotis. Ją mokiniai atliko testų modulyje  www.manogaublys.lt. Užduotį sudarė klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais. Tą pačią dieną šioje svetainėje buvo paskelbtas praeinamasis balas. Tik jį perkopę mokiniai galėjo dalyvauti kitame olimpiados etape.