Mokinių pasiekimai

Padėka geriausiems

Kiekvienas mokinys yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas.
(K. Čiukovskis)
Tradiciškai gegužės 15-ąją minint Tarptautinę šeimos dieną mūsų progimnazijoje organizuojama šventė – „Padėka geriausiems“. Tai džiugi šventė, kurios su nekantrumu ir virpuliu širdyje laukia kiekvienas bendruomenės narys. Ši diena – ypatinga tuo, kad kiekvieno mūsų širdyje prasiskleidžia patys tauriausi jausmai – gėris, nuoširdumas, dėkingumas, pagarba artimam, o svarbiausia šeimai, kurioje puoselėjamos šios vertybės. Pergalės neateina lengvai, reikia noro, užsispyrimo, valios ir kruopštumo. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau šiuo, mums visiems sudėtingu laikotarpiu, šventės organizuoti negalėjome, bet tradicijos neatsisakėme. Norime pasidžiaugti ir padėkoti šeimoms, kuriose auga patys geriausi, aktyviausi, kūrybingiausi, pareigingiausi, atsakingiausi mūsų progimnazijos mokiniai:

1. Adrija Baranovskaja 5a
35. Eglė Cicėnaitė 8c
36. Patricija Doviakovskytė 8c
37. Eglė Čirikaitė 8c

Padėkas šeimoms įteiksime mokslo metų pabaigoje, birželio 12 dieną.
Dėmesys kiekvienam vaikui, jo pastebėjimas ir paskatinimas, ko gero, vienas iš efektyviausių būdų parodyti vaikui, koks jis svarbus ir ypatingas, auginti jį, mokyti pasitikėti savimi ir padėti ruoštis gyvenimui.
Didžiuojamės ir džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais ir linkime sėkmės kitais mokslo metais.

Progimnazijos renginių organizavimo grupė Įrašo autorius:
Progimnazijos renginių organizavimo grupė

2020 metais visi turime neplanuotų iššūkių ir naujovių. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ taip pat vyko neįprastu formatu – nuotoliniu būdu.
Iš viso konkurse dalyvavo 47 progimnazijos mokiniai. Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė sprendimą šiemet „Nykštuko“ (1–2 kl.)  ir „Mažylio“ (3–4 kl.) amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų.
5–8 klasių dalyvių buvo nedaug, bet jie parodė gerus rezultatus. Andrius Gasiukevičius (8c kl.) buvo ketvirtas Lietuvoje. Jis iš 150 galimų taškų surinko 143,75 tšk.

Geriausiųjų rajono dešimtuke yra:

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2020“ dalyvavo 15 mūsų progimnazijos mokinių. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:
Ignas Jakubovskis, 4b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Edilė Daubaraitė, 4b kl. – Oranžinės Kengūros diplomas,
Mantas Medzevičius, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Lukas Vibrys, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Andrius Gasiukevičius, 8c kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Dovydas Vaitkevičius, 8b kl. – Sidabrinės Kengūros diplomas.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatų. Šį kartą sėkmė lydėjo šiuos mūsų mokinius: Millą Pumputytę (6b kl.) – ji tapo konkurso diplomante už teksto iliustraciją; Eimantą Žilėną (5c kl.) ir Ariją Jatulytę (7a kl.)  už puikiai išverstus tekstus iš anglų kalbos ir Andrių Gasiukevičių (8c kl.) už puikų teksto vertimą iš vokiečių kalbos. Nuoširdžiai juos sveikiname ir didžiuojamės jais.

Jau tradiciniu tapęs Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
visiems 3–4 ir 5–8 klasių mokiniams vyko nuotoliniu būdu. Mūsų mokyklos visų mokinių surinktų taškų vidurkis kiek didesnis už šalies vidurkį. Geriausiai sekėsi 4 ir 8 klasių dalyviams, kurių surinktų taškų dalis didesnė už šalies vidurkį net 11 procentų.

Sėkmingai su vyresniaisiais dvi dienas varžėsi kudabietis aštuntokas Andrius Gasiukevičius, nors olimpiada skirta 9-12 kl. mokiniams.
2020 metų rajonų/miestų bei respublikinės olimpiados tema skiriama Lietuvos ir pasaulio klimatui.
Balandžio 8 d. olimpiados dalyviams buvo pateikta viena 50 testinių klausimų užduotis. Ją mokiniai atliko testų modulyje  www.manogaublys.lt. Užduotį sudarė klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais. Tą pačią dieną šioje svetainėje buvo paskelbtas praeinamasis balas. Tik jį perkopę mokiniai galėjo dalyvauti kitame olimpiados etape.