Mokinių pasiekimai

Projekto „Anglų kalbos Kengūra 2020“ rezultatai

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2020“ dalyvavo 15 mūsų progimnazijos mokinių. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:
Ignas Jakubovskis, 4b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Edilė Daubaraitė, 4b kl. – Oranžinės Kengūros diplomas,
Mantas Medzevičius, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Lukas Vibrys, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Andrius Gasiukevičius, 8c kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Dovydas Vaitkevičius, 8b kl. – Sidabrinės Kengūros diplomas.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Daiva Cicėnienė Įrašo autorius:
Daiva Cicėnienė
Anglų kalbos mokytoja

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatų. Šį kartą sėkmė lydėjo šiuos mūsų mokinius: Millą Pumputytę (6b kl.) – ji tapo konkurso diplomante už teksto iliustraciją; Eimantą Žilėną (5c kl.) ir Ariją Jatulytę (7a kl.)  už puikiai išverstus tekstus iš anglų kalbos ir Andrių Gasiukevičių (8c kl.) už puikų teksto vertimą iš vokiečių kalbos. Nuoširdžiai juos sveikiname ir didžiuojamės jais.

Jau tradiciniu tapęs Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
visiems 3–4 ir 5–8 klasių mokiniams vyko nuotoliniu būdu. Mūsų mokyklos visų mokinių surinktų taškų vidurkis kiek didesnis už šalies vidurkį. Geriausiai sekėsi 4 ir 8 klasių dalyviams, kurių surinktų taškų dalis didesnė už šalies vidurkį net 11 procentų.

Sėkmingai su vyresniaisiais dvi dienas varžėsi kudabietis aštuntokas Andrius Gasiukevičius, nors olimpiada skirta 9-12 kl. mokiniams.
2020 metų rajonų/miestų bei respublikinės olimpiados tema skiriama Lietuvos ir pasaulio klimatui.
Balandžio 8 d. olimpiados dalyviams buvo pateikta viena 50 testinių klausimų užduotis. Ją mokiniai atliko testų modulyje  www.manogaublys.lt. Užduotį sudarė klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais. Tą pačią dieną šioje svetainėje buvo paskelbtas praeinamasis balas. Tik jį perkopę mokiniai galėjo dalyvauti kitame olimpiados etape.

Ignalinos  Česlavo Kudabos progimnazijos 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius garsina mūsų mokyklą įvairiose srityse. Kiekvienais metais jis yra įvairiausių konkursų ir olimpiadų nepakeičiamas dalyvis.

Vasario 29 dieną Molėtų kultūros centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas.
Skaitovus vertino dr. Danutė Vaigauskaitė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėja, Valentinas Stundys, Molėtų r. savivaldybės mero patarėjas ir Lina Urbanavičienė, Molėtų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.