Mokinių pasiekimai

Andrius Gasiukevičius – Lietuvos mokinių informatikos olimpiados nugalėtojas

Paskelbti 31-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rezultatai. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius užėmė 1-ąją vietą ir apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro I laipsnio diplomu.
Sudaryta Europos jaunių informatikos olimpiados mokinių komanda iš 4 narių. Jais tapo Andrius Gasiukevičius, kiti 3 mokiniai iš Vilniaus licėjaus, KTU Vaižganto progimnazijos ir Vilniaus Š. Aleichemo gimnazijos. 
Andrius atstovaus Lietuvą rudenį tarptautinėje olimpiadoje Sakartvele.
Džiaugiamės laimėjimu ir linkime sėkmės!

 

___________________________

Ingrida Kandratavičienė Įrašo autorius:
Ingrida Kandratavičienė
Informacinių technologijų vyr. mokytoja
Ankstesni įrašai


Sulaukėme paskutinio šiais metais konkurso rezultatų. Malonu, kad mokiniai bando ir geba pritaikyti įgytas žinias ir įgūdžius. Smagu, kad mokiniai galėjo pasirinkti norimą lygį ir, atlikus užduotis, patirti sėkmę. „Olympio“ konkursas skatina visus linksmiau keliauti mokslo taku.
Kiekvienas konkursas padeda išsiaiškinti kam pavyko geriausiai. Džiaugiamės jų sėkme.
I laipsnio diplomais apdovanoti:

Kiekvienas mokinys yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas. 
(K. Čiukovskis)
Tradiciškai gegužės 15-ąją minint Tarptautinę šeimos dieną mūsų progimnazijoje organizuojama šventė – „Padėka geriausiems“. Tai džiugi šventė, kurios su nekantrumu ir virpuliu širdyje laukia kiekvienas bendruomenės narys. Ši diena – ypatinga tuo, kad kiekvieno mūsų širdyje prasiskleidžia patys tauriausi jausmai – gėris, nuoširdumas, dėkingumas, pagarba artimam, o svarbiausia šeimai, kurioje puoselėjamos šios vertybės. Pergalės neateina lengvai, reikia noro, užsispyrimo, valios ir kruopštumo. Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau šiuo, mums visiems sudėtingu laikotarpiu, šventės organizuoti negalėjome, bet tradicijos neatsisakėme. Norime pasidžiaugti ir padėkoti šeimoms, kuriose auga patys geriausi, aktyviausi, kūrybingiausi, pareigingiausi, atsakingiausi mūsų progimnazijos mokiniai:

2020 metais visi turime neplanuotų iššūkių ir naujovių. Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ taip pat vyko neįprastu formatu – nuotoliniu būdu.
Iš viso konkurse dalyvavo 47 progimnazijos mokiniai. Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė sprendimą šiemet „Nykštuko“ (1–2 kl.)  ir „Mažylio“ (3–4 kl.) amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų.
5–8 klasių dalyvių buvo nedaug, bet jie parodė gerus rezultatus. Andrius Gasiukevičius (8c kl.) buvo ketvirtas Lietuvoje. Jis iš 150 galimų taškų surinko 143,75 tšk. 

Geriausiųjų rajono dešimtuke yra:

Šiais metais „Anglų kalbos Kengūroje 2020“ dalyvavo 15 mūsų progimnazijos mokinių. Puikiai pasirodė ir diplomais apdovanoti šie kudabiečiai:
Ignas Jakubovskis, 4b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Edilė Daubaraitė, 4b kl. – Oranžinės Kengūros diplomas,
Mantas Medzevičius, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Lukas Vibrys, 8b kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Andrius Gasiukevičius, 8c kl. – Auksinės Kengūros diplomas,
Dovydas Vaitkevičius, 8b kl. – Sidabrinės Kengūros diplomas.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatų. Šį kartą sėkmė lydėjo šiuos mūsų mokinius: Millą Pumputytę (6b kl.) – ji tapo konkurso diplomante už teksto iliustraciją; Eimantą Žilėną (5c kl.) ir Ariją Jatulytę (7a kl.)  už puikiai išverstus tekstus iš anglų kalbos ir Andrių Gasiukevičių (8c kl.) už puikų teksto vertimą iš vokiečių kalbos. Nuoširdžiai juos sveikiname ir didžiuojamės jais.