Mokinių pasiekimai

„Jaunųjų talentų“ konkurso laureatės

Progimnazijos mokinės Barbora Karlaitė 8a ir Gintautė Šriūbėnaitė 6c tapo Ignalinos rajono savivaldybės organizuoto „Jaunųjų talentų" konkurso laureatėmis. Sveikiname mokines su šiuo ypatingu įvertinimu ir linkime toliau būti aktyvioms savo talento ir gebėjimų atskleidimų bei tobulinimo kelyje.

___________________________

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Konkursas, kuris yra linksmas ir įdomus būdas pasitikrinti savo žinias, vyko nuo 2020-11-01 iki 2020-11-30 interneto svetainėje www.Olympis.lt  Užduotis mokiniai galėjo atlikti mokyklos kompiuterių klasėje arba namuose. Kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir smagu, konkurso metu mokinių visada laukia ne tik įdomios užduotys, bet ir „Olympe“ gyvenančių animacinių personažų pokštai.

Olimpiadoje dalyvavo 11 progimnazijos mokinių. Puikiai sekėsi 8a klasės mokiniui Eimantui Labuckui, kuris surinko 97 balus. Jam buvo įteiktas diplomas.
Užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje Kauno technologijos universiteto virtualiojoje aplinkoje lapkričio 18d. Kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA) paruošė mokiniams metodinę medžiagą ir klausimyną. 

4 b klasės mokinė Gustautė Zenkutė dalyvavo  konkurse „Elektronika – nauda, atliekos ne bėda“ ir tapo nugalėtoja. Jos piešiniai bus eksponuojami Energetikos it technikos muziejuje, šalia kitų geriausių Lietuvos mokinių darbų. 
Pagrindinis šio vaikų piešinių konkurso tikslas buvo padėti spręsti sparčiai augančių elektronikos, baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo problematiką. Siekiama, kad teisingi elektronikos atliekų rūšiavimo įpročiai, atsakinga elgsena saugant gamtą ir rūpinantis sveikata būtų padėti formuoti kuo anksčiau. 

Ką tik Zarasuose vykusiame Lietuvos mokinių jaunųjų poetų kūrybos konkurse „Raktažolė“ mūsų progimnazijos šeštokė Gintautė Šriūbėnaitė tapo laureate. „Raktažolė“ rengiama Zarasų Pauliaus Širvio mokykloje nuo 1999 metų kas antrus metus. Labai smagu, kad Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniai tampa šio konkurso nugalėtojais ir laureatais. Sveikiname Gintautę ir linkime kūrybinės sėkmės.

Rugsėjo 5 dieną, Kėdainiuose, nuskambėjo IV respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Skambantys Perliukai“. Didžiojoje Rinkos aikštėje gražų, spalvingą Kėdainių miesto gimtadieniui skirtą akcentą dovanojo solistai ir ansambliai iš dešimties respublikos miestų.Sudainuota 40 dainų. Įspūdingo dydžio scena, puikus Combo studijos įgarsinimas. Galimybė pasirodyti tokioje scenoje teko ir ignaliniečiams tai: Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos vokaliniam ansambliui „Pumpurėliai“.
Festivalio organizatorė Daiva Makutienė džiaugėsi pavykusiu renginiu, vaikai festivalio dovanomis, vadovai susitikimais. Nors lietus gerokai išprausė, nuotaikos išliko puikios.