Mokinių pasiekimai

Kompiuterinių piešinių konkursas

Vasario 18 d. vyko rajono mokinių kompiuterinių piešinių ir koliažų konkurso „Mano pasaulio spalvos“ vertinimas. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.
Kaip ir kasmet, šis konkursas pasižymi darbų gausa. Šiemet savo amžiaus grupėje mūsų mokyklos pradinukai užėmė visas prizines vietas. Piešinių sekcijoje I vieta atiteko Orestui Palenčiui 1b kl. (mokytoja Irena Šuminienė), II vieta – Enrikui Baranauskui 4b kl. (mokytoja Dalia Vilčinskienė), III vieta – Urtei Rolkaitei 4b kl. (mokytoja Dalia Vilčinskienė). Koliažų sekcijoje I vietą užėmė Vytė Stanaitytė 1b kl. (mokytoja Irena Šuminienė)
5-8 klasių grupėje piešinių sekcijoje III vietą užėmė Gabija Gurevičiūtė 6b kl. (mokytoja Ingrida Kandratavičienė), o koliažų sekcijoje II vietą – Gabriela Kuznecova 5c kl. (mokytoja Ingrida Kandratavičienė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir sveikiname laimėjusius!

Ingrida Kandratavičienė Įrašo autorius:
Ingrida Kandratavičienė
Informacinių technologijų vyr. mokytoja

Jau 50-ąjį kartą organizuojamas Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkursas vėl skatino mokinius būti kūrybiškus ir taikliai išdėstyti savo mintis. Šiemet tema parinkta atsižvelgiant į situaciją pasaulyje ir kvietė laiške artimajam išsakyti savo  patirtis COVID - 19 pandemijos metu. Keli mūsų progimnazijos mokinių darbai buvo atrinkti į savivaldybės etapą. Paulius Kolosovas ir Rugilė Pilinskaitė už savo rašinius apdovanoti III vietos padėkomis, o Pijaus Juodelio ir Eglės Sidorenkaitės darbai išsiųsti į respublikinį etapą. Dėkoju savo šauniems mokiniams už nuoširdžius rašinius bei linkiu sėkmės kito etapo dalyviams.

Vasario 3 d. įvyko ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Iš viso jame varžėsi 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes: 6-8 ir 9-12 klasės.

Šiame konkurse dalyvavo 9 progimnazijos mokiniai – po tris iš kiekvienos klasės srauto. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Geriausiai sekėsi Rokui Smagurauskui 7a kl. Jis pelnė pirmo laipsnio diplomą.

Grafologų teigimu, rašymas ranka padeda susikoncentruoti, nuima stresą ir ilgiau išlaiko aktyvią smegenų veiklą. Tad labai smagu, kad šiuo metu, kai dauguma žmonių mieliau renkasi rašyti baksnodami kompiuterio klaviatūrą, tikrai gausus mokinių būrys ėmėsi dailyraščio. Iš visų dalyvavusių ,,Dailyraščio konkurse“ buvo atrinkti tie darbai, kurių autoriai rašo be klaidų, lygiagrečiai pasvirusiomis raidėmis. Iš penktokų gražiausia rašysena išsiskyrė Gabija K. Pijus, Aurėja, Mindaugas, Ignas J., Edilė ir Lidija. Tarp šeštokų – Aira, Gabrielė ir Emilija. Iš septintokų dailiausiai tekstą parašė Austėja K., Jogailė ir Irmantas, o iš aštuntokų – Goda, Mija ir Augustė R. Labai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus.

Progimnazijos mokinės Barbora Karlaitė 8a ir Gintautė Šriūbėnaitė 6c tapo Ignalinos rajono savivaldybės organizuoto „Jaunųjų talentų" konkurso laureatėmis. Sveikiname mokines su šiuo ypatingu įvertinimu ir linkime toliau būti aktyvioms savo talento ir gebėjimų atskleidimų bei tobulinimo kelyje.

Konkursas, kuris yra linksmas ir įdomus būdas pasitikrinti savo žinias, vyko nuo 2020-11-01 iki 2020-11-30 interneto svetainėje www.Olympis.lt  Užduotis mokiniai galėjo atlikti mokyklos kompiuterių klasėje arba namuose. Kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir smagu, konkurso metu mokinių visada laukia ne tik įdomios užduotys, bet ir „Olympe“ gyvenančių animacinių personažų pokštai.