Mokinių pasiekimai

Matematikos konkursas „Pangea“

Matematika – vienas iš svarbiausių mokomųjų dalykų ugdymo procese. Gaila, kad daugelis mokinių matematiką vis dar laiko „baubu“ – sunkiu dalyku. PANGEA filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes pirmajame etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Matematikai gabūs mokiniai motyvuojami domėtis toliau, silpnesni paskatinami atrasti savo stipriąsias puses – juk niekas nepaskatina labiau nei sėkmė.
I tarptautinio konkurso etapas vyko sausio 21 dieną nuotoliniu būdu. Į II etapą kviečiamos dvi 5-6 klasių mokinės: Emilija Vasiljevaitė (mokytoja L. Autuch) ir Gabija Kindurytė (mokytojas K. Vaitkevičius). Sveikiname patekus į II etapą ir linkime sėkmės.

 

___________________________

Liudmila Autuch Įrašo autorius:
Liudmila Autuch
Matematikos mokytojas
Ankstesni įrašai


7–19 m. vaikai ir jaunuoliai buvo kviečiami sukurti darbą, kuris iliustruotų požiūrį į ekologiją, atskleistų turimas šios srities žinias ir atsakytų į konkurso klausimą „Kas man yra ekologija?“ Šiuo konkursu buvo siekiama domėtis ekologija, ekologiška gamyba, aplinkos saugojimu, aplinkos taršos mažinimu. Konkurse dalyvavo virš 500 dalyvių iš visos Lietuvos, iš viso atsiųstų failų įvairiausiais formatais yra daugiau kaip 1200!

Kudabiečiai taip pat nutarė jame išbandyti savo jėgas 6-10 amžiaus grupėje ir galime džiaugtis gerais rezultatais:

Visada gera pasidžiaugti mokiniais, kurie ne tik puikiai išmoksta tekstą, bet ir sugeba jį perteikti emocionaliai bei įtaigiai. Siekiant išsiaiškinti geriausius skaitovus kasmet organizuojamas meninio skaitymo konkursas.
 

Vasario 18 d. vyko rajono mokinių kompiuterinių piešinių ir koliažų konkurso „Mano pasaulio spalvos“ vertinimas. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir jų naudojimu, ieškoti talentų ir skatinti juos, aktyvinti informatikos mokytojų darbą.

Jau 50-ąjį kartą organizuojamas Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkursas vėl skatino mokinius būti kūrybiškus ir taikliai išdėstyti savo mintis. Šiemet tema parinkta atsižvelgiant į situaciją pasaulyje ir kvietė laiške artimajam išsakyti savo  patirtis COVID - 19 pandemijos metu. Keli mūsų progimnazijos mokinių darbai buvo atrinkti į savivaldybės etapą. Paulius Kolosovas ir Rugilė Pilinskaitė už savo rašinius apdovanoti III vietos padėkomis, o Pijaus Juodelio ir Eglės Sidorenkaitės darbai išsiųsti į respublikinį etapą. Dėkoju savo šauniems mokiniams už nuoširdžius rašinius bei linkiu sėkmės kito etapo dalyviams.

Vasario 3 d. įvyko ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Iš viso jame varžėsi 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes: 6-8 ir 9-12 klasės.

Šiame konkurse dalyvavo 9 progimnazijos mokiniai – po tris iš kiekvienos klasės srauto. Kiekvienoje klasės kategorijoje išskirti I, II ir III laipsnio nugalėtojai. Geriausiai sekėsi Rokui Smagurauskui 7a kl. Jis pelnė pirmo laipsnio diplomą.