Mokinių pasiekimai

5-8 klasių matematikos olimpiados I etapas

Kovo 29 dieną progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko mokyklinė matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 24 mokiniai. Jie Teams aplinkoje sprendė įvairaus sudėtingumo užduotis. Dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti ir pademonstruoti savo žinias. Labai dėkojame jiems už aktyvumą. Linkime toliau pildyti išminties bagažą.

Mūsų prizininkai:

Daubaraitė Edilė (5b) – I vieta

Vasiljevaitė Emilija (6c) – I vieta

Maskoliūnaitė Jogailė (7a) – I vieta

Labuckas Eimantas (8a) – I vieta

Raslanaitė Augustė (8a) – I vieta

Žilo Nojus (5a) – II vieta

Cicėnas Nojus (6a) – II vieta

Kolosovas Paulius (8b) – II vieta

Rakitinaitė Augustė (5b) – III vieta

Lekavičius Eimantas (6a) – III vieta

Karlaitė Barbora (8a) – III vieta

Vijeikytė Emilija (8b) – III vieta

Mokinius parengė matematikos mokytojai Vida Brukštuvienė, Kęstutis Vaitkevičius, Liudmila Autuch.

___________________________

Liudmila Autuch Įrašo autorius:
Liudmila Autuch
Matematikos mokytojas
Ankstesni įrašai


Kovo 2 dieną nuotoliniu būdu vyko savivaldybės etapo 2–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys‘‘. Ją jau trečius metus organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, skatindama mokinius domėtis Lietuvos ir pasaulio pažinimu ir šio mokomojo dalyko populiarinimu jau pradinėse klasėse. Mokiniai ir mokytojai jungėsi programa Teams, buvo demonstruojamos skaidrės, mokiniai atliko įvairias pasaulio pažinimo užduotis. Olimpiadoje dalyvavo 56 pradinių klasių mokiniai.

Prizininkais tapo šie mūsų mokyklos mokiniai:

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija šiemet dalyvauti olimpiadoje „Mano gaublys“ subūrė 107 rajono mokyklų 2–12 klasių mokinius.

Dalyviai rungėsi savo klasės kategorijose. Vaizdinės užduotys pateiktos testo forma, kai reikia pasirinkti vieną iš keturių atsakymo variantų. Dauguma užduočių siejamos su šaltiniais (nuotraukomis, kartoschemomis, žemėlapiais ar jų fragmentais, statistika, diagramomis, piešiniais). Su vienu šaltiniu gali būti susiję net keli klausimai.

Pradinukai atliko jiems parengtas olimpiados užduotis ir apie šaunius jų pasiekimus informaciją galite rasti taip pat šioje svetainėje, o dabar – apie 6-8 klasių mokinių veiklas: jiems olimpiada buvo vykdoma Zoom aplinkoje, stebint vertinimo komisijai. Sukurta užduočių sistema leido 30 užduočių atlikti per 30 minučių. Šioje olimpiadoje dalyvavo 16 kudabiečių. Geriausiai sekėsi šeštokams ir septintokams.

Kovo 2 dieną mokykloje vyko 5-8 klasių gamtos mokslų olimpiada, kurios tikslas buvo skatinti mokinių pažintinius interesus, stiprinti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai plėtė žinias apie mokslo naujoves, technologijas ir jų sąsajas su gamtoje vykstančiais pokyčiais, galimomis grėsmėmis aplinkai, visuomenės bei žmogaus gyvenimo kokybei.

Penktų klasių nugalėtojai:

2020 m. lapkričio–gruodžio mėn. vyko „Kalbų Kengūros“ projekto Lyderių turas, kuriame dalyvavo 5 b klasės mokinys Ignas Jakubovskis. Pagaliau sulaukėme rezultatų ir džiaugiamės, kad už puikius pasiekimus Ignas apdovanotas pagyrimo raštu.

 

5a klasės mokinė Aurėja Navikaitė dalyvavo Kretingos Simono Daukanto progimnazijos organizuotoje tarptautinėje virtualios mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų iniciatyvoje-konkurse „Sniego darbai“ (virtual students' and teachers' creative works initiatives – contest „SNOW WORKS“) bei pateikė savo kūrybinį darbą „Gedimino pilis“. Konkurse dalyvavo daugiau nei 1000 mokinių, tad labai džiugu, kad Aurėjos kūrinys įveikė didelę konkurenciją ir užėmė III vietą 11–14 metų grupėje. Sveikiname prizininkę!