Mokinių pasiekimai

Gamtos Kengūra-2021

Šiais metais respublikiniame  konkurse „Gamtos Kengūra-2021“ dalyvavo 28 pradinių klasių  mokiniai. 2–4 klasių mokiniai atliko gamtos mokslų užduotis, atsakinėjo į sudėtingus ir įdomius klausimus, pasitikrino gamtos mokslų žinias ir gebėjimus.
Auksinės Kengūros nugalėtojai:
Antrokai: Aistis Ponomarenko, Vytis Šidlauskas, Viktorija Rakštelytė, Jonas Polita, Eliza Artemjeva, Lijana Kazakevičiūtė, Viktorija Lazauskaitė, Augustė Rasikaitė, JorisMatvėjevas, Saulė Šimonytė.  
Trečiokai: Danielė Januškevičiūtė, Nojus Šimkus.
Ketvirtokė: Skaistė Vaitkevičiūtė.
Sidabrinės Kengūros nugalėtojai:
Antrokai: Markas Liulevičius, Medeina Cicėnaitė. 
Trečiokai: Hubertas Raginis, Emilė Juršėnaitė, Ainis Bridžius.
Ketvirtokai: Džiugas Šablovskas, Erikas Černiavskis.
Oranžinės  Kengūros nugalėtojai: 
Laurynas Jančys 2klasė, Viltė Čeponytė 3 klasė, Milda Vaitkevičiūtė 4 klasė.
Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus

 

___________________________

Jūratė Snieškienė Įrašo autorius:
Jūratė Snieškienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Šiemet 12 progimnazijos  mokinių išbandė savo jėgas kasmetiniame anglų kalbos „Kengūros“ konkurse. Džiaugiamės puikiais jų rezultatais:

Devyniolika 5-8 klasių mokinių dalyvavo nuotolinėje „Gamtos Kengūroje“. Per 60 minučių jie atliko pačias įvairiausias užduotis.

Pradėdamas darbą kiekvienas dalyvis turėjo 40 vadinamųjų pradinių taškų, o iš viso užduotis atliekantys dalyviai galėjo surinkti 200 taškų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 5b klasės mokinė Augustė Rakitinaitė ir 6c mokinė Emilija Vasiljevaitė laimėjo „Auksinės kengūros“ diplomus. „Sidabrinės kengūros“ diplomą gavo 6a kl. mokinys Jokūbas Basijokas , o 5b klasės mokinys Vaidas Vaickūnas apdovanotas „Oranžinės kengūros” diplomu. Visi kiti mokiniai gavo padėkas.

Kovo 24 dieną  vyko  savivaldybių etapo rajoninė 5-8 klasių mokinių  biologijos olimpiada, kurios tikslas puoselėti mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mokiniai užduotis atliko prisijungę prie Edukos sistemos.Olimpiados užduočių turinį sudarė: gamtos tyrimai, organizmų sandara ir funkcijos, gyvybės tęstinumas ir įvairovė, organizmas ir aplinka, biosfera ir žmogus.Joms atlikti buvo  skirta 1 astronominė valanda. Olimpiadoje dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiniai. 6 klasių tarpe Emilija Vasiljevaitė, 6c klasės mokinė, užėmė I vietą, o III vietą – 6a klasės mokinė Adrija Baranovskaja. 7 klasių tarpe I vietą laimėjo 7b klasės mokinys Enrikas Butavičius, o III vietą – RugilėPilinskaitė. Tarp 8 klasių II vieta atiteko 8a kl.  Augustei Raslanaitei . Džiaugiamės mokinių pasiekimais.

Kovo 29 dieną progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko mokyklinė matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 24 mokiniai. Jie Teams aplinkoje sprendė įvairaus sudėtingumo užduotis. Dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti ir pademonstruoti savo žinias. Labai dėkojame jiems už aktyvumą. Linkime toliau pildyti išminties bagažą.

Mūsų prizininkai:

Kovo 2 dieną nuotoliniu būdu vyko savivaldybės etapo 2–4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys‘‘. Ją jau trečius metus organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, skatindama mokinius domėtis Lietuvos ir pasaulio pažinimu ir šio mokomojo dalyko populiarinimu jau pradinėse klasėse. Mokiniai ir mokytojai jungėsi programa Teams, buvo demonstruojamos skaidrės, mokiniai atliko įvairias pasaulio pažinimo užduotis. Olimpiadoje dalyvavo 56 pradinių klasių mokiniai.

Prizininkais tapo šie mūsų mokyklos mokiniai: