Mokinių pasiekimai

Gamtos mokslų konkurso „Mozaika“ dalyviai – ir mūsų progimnazijos mokiniai

Ką tik baigėsi respublikinis mokinių gamtos mokslų konkursas,,Mozaika“, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – aktyvinti mokinių domėjimąsi gamta ir viešinti meninę veiklą. Buvo vertinamos nuotraukų estetinis vaizdas ir originalumas bei panaudotų gamtinių medžiagų įvairovė.  Konkurse dalyvavo 570 dalyvių, tarp kurių buvo ir keturi mūsų progimnazijos 8a klasės moksleiviai – Arija Jatulytė, Barbora Karlaitė, Goda Luneckaitė ir Ignas Aleksejevas.
Konkurso darbus vertino kompetentinga komisija: prof. Vakaris Bernotas – Vilniaus dailės akademijos (Klaipėdos fakulteto) dėstytojas, dizaineris, vyr. Mokytoja Simona Balčiūnienė – Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos biologijos mokytoja ir Saulius Karalius – Lietuvos jūrų muziejaus akvariumo ir jūrų gamtos skyriaus vedėjas.
Mūsų džiaugsmui ir pasididžiavimui, 15-19 m. amžiaus grupėje I vieta buvo skirta Godos Luneckaitės darbui „Saulės dėlionė“ (mokyt. Audronė Čeponienė). http://www.kvlc.lt/renginiai/ivyke-renginiai/gamtos-mokslu-konkursas-mozaika/
 

___________________________

Audronė Čeponinė Įrašo autorius:
Audronė Čeponinė
Dailės mokytoja
Ankstesni įrašai


Jau buvo rašyta, kad pirmą kartą kovo mėnesį vyko 7–8 klasių centralizuota geografijos olimpiada. Dalyvavo ribotas skaičius mokinių – iš kiekvienos šalies mokyklos po du iš septintų ir aštuntų klasių  srauto. Mūsų savivaldybei atstovavo 8 mokiniai iš trijų mokyklų, o šiems mūsų mokiniams pasisekė geriausiai:

Mūsų mokyklos mažieji 2-ų ir 3-ių klasių „Kompiuterių būrelio“ programuotojai dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žaisdami pažįstame Lietuvą su Scratch“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybingumui pažymėti Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, taip pat Lietuvos simbolikai, gamtai, žymioms Lietuvos vietoms populiarinti.  

Šiais metais respublikiniame  konkurse „Gamtos Kengūra-2021“ dalyvavo 28 pradinių klasių  mokiniai. 2–4 klasių mokiniai atliko gamtos mokslų užduotis, atsakinėjo į sudėtingus ir įdomius klausimus, pasitikrino gamtos mokslų žinias ir gebėjimus.
Auksinės Kengūros nugalėtojai:

Šiemet 12 progimnazijos  mokinių išbandė savo jėgas kasmetiniame anglų kalbos „Kengūros“ konkurse. Džiaugiamės puikiais jų rezultatais:

Devyniolika 5-8 klasių mokinių dalyvavo nuotolinėje „Gamtos Kengūroje“. Per 60 minučių jie atliko pačias įvairiausias užduotis.

Pradėdamas darbą kiekvienas dalyvis turėjo 40 vadinamųjų pradinių taškų, o iš viso užduotis atliekantys dalyviai galėjo surinkti 200 taškų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 5b klasės mokinė Augustė Rakitinaitė ir 6c mokinė Emilija Vasiljevaitė laimėjo „Auksinės kengūros“ diplomus. „Sidabrinės kengūros“ diplomą gavo 6a kl. mokinys Jokūbas Basijokas , o 5b klasės mokinys Vaidas Vaickūnas apdovanotas „Oranžinės kengūros” diplomu. Visi kiti mokiniai gavo padėkas.