Mokinių pasiekimai

Gauti 7-8 klasių geografijos olimpiados savivaldybės etapo rezultatai

Jau buvo rašyta, kad pirmą kartą kovo mėnesį vyko 7–8 klasių centralizuota geografijos olimpiada. Dalyvavo ribotas skaičius mokinių – iš kiekvienos šalies mokyklos po du iš septintų ir aštuntų klasių  srauto. Mūsų savivaldybei atstovavo 8 mokiniai iš trijų mokyklų, o šiems mūsų mokiniams pasisekė geriausiai:
7a kl. Rugilė Pilinskaitė  II v.
7a kl. Joringis Krikščionaitis   III v.
8a kl.  Barbora Karlaitė  I v.
8b kl.  Paulius Kolosovas  II v.
Sveikiname visus kudabiečius, užėmusius prizines vietas.

 

___________________________

Roma Šakalienė Įrašo autorius:
Roma Šakalienė
Geografijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Mūsų mokyklos mažieji 2-ų ir 3-ių klasių „Kompiuterių būrelio“ programuotojai dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žaisdami pažįstame Lietuvą su Scratch“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybingumui pažymėti Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, taip pat Lietuvos simbolikai, gamtai, žymioms Lietuvos vietoms populiarinti.  

Šiais metais respublikiniame  konkurse „Gamtos Kengūra-2021“ dalyvavo 28 pradinių klasių  mokiniai. 2–4 klasių mokiniai atliko gamtos mokslų užduotis, atsakinėjo į sudėtingus ir įdomius klausimus, pasitikrino gamtos mokslų žinias ir gebėjimus.
Auksinės Kengūros nugalėtojai:

Šiemet 12 progimnazijos  mokinių išbandė savo jėgas kasmetiniame anglų kalbos „Kengūros“ konkurse. Džiaugiamės puikiais jų rezultatais:

Devyniolika 5-8 klasių mokinių dalyvavo nuotolinėje „Gamtos Kengūroje“. Per 60 minučių jie atliko pačias įvairiausias užduotis.

Pradėdamas darbą kiekvienas dalyvis turėjo 40 vadinamųjų pradinių taškų, o iš viso užduotis atliekantys dalyviai galėjo surinkti 200 taškų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 5b klasės mokinė Augustė Rakitinaitė ir 6c mokinė Emilija Vasiljevaitė laimėjo „Auksinės kengūros“ diplomus. „Sidabrinės kengūros“ diplomą gavo 6a kl. mokinys Jokūbas Basijokas , o 5b klasės mokinys Vaidas Vaickūnas apdovanotas „Oranžinės kengūros” diplomu. Visi kiti mokiniai gavo padėkas.

Kovo 24 dieną  vyko  savivaldybių etapo rajoninė 5-8 klasių mokinių  biologijos olimpiada, kurios tikslas puoselėti mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Mokiniai užduotis atliko prisijungę prie Edukos sistemos.Olimpiados užduočių turinį sudarė: gamtos tyrimai, organizmų sandara ir funkcijos, gyvybės tęstinumas ir įvairovė, organizmas ir aplinka, biosfera ir žmogus.Joms atlikti buvo  skirta 1 astronominė valanda. Olimpiadoje dalyvavo 8 mūsų mokyklos mokiniai. 6 klasių tarpe Emilija Vasiljevaitė, 6c klasės mokinė, užėmė I vietą, o III vietą – 6a klasės mokinė Adrija Baranovskaja. 7 klasių tarpe I vietą laimėjo 7b klasės mokinys Enrikas Butavičius, o III vietą – RugilėPilinskaitė. Tarp 8 klasių II vieta atiteko 8a kl.  Augustei Raslanaitei . Džiaugiamės mokinių pasiekimais.