Mokinių pasiekimai

Meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“

Gegužės 14 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“, kurio metu eilės deklamavo ir prozos ištraukas skaitė mažieji 1–4 klasių skaitovai. Vertinimo komisija atsižvelgė į jų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, mokėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus, sceninę laikyseną bei išvaizdą. Komisijos sprendimu prizines vietas pasidalijo ir nugalėtojais tapo šie mokiniai:

I vieta – Vytė Stanaitytė, 1b kl. (mokyt. Irena Šuminienė);

II vieta – Kernius Šilas, 1a kl. (mokyt. Rita Papšienė);

III vieta – Evita Filipavičiūtė, 1a kl. (mokyt. Rita Papšienė);

I vieta – Joris Matvėjevas, 2c kl. (mokyt. Daiva Krikštulienė);

II vieta – Saulė Šimonytė, 2a kl. (mokyt. Romualda Bagdonienė);

III vieta – Eliza Artemjeva, 2c kl. (mokyt. Daiva Krikštulienė);

I vieta – Danielė Čirikaitė, 3a kl. (mokyt. Eglė Žemaitienė);

II vieta – Tadas Smagurauskas, 3a kl. (mokyt. Eglė Žemaitienė);

III vieta – Ada Migunaitė, 3b kl. (mokyt. Jolanta Šuminaitė);

I vieta – Rimantė Basytė, 4c kl. (mokyt. Regina Jeremejeva);

II vieta – Gustautė Zenkutė, 4b kl. (mokyt. Dalia Vilčinskienė);

III vieta – Arijus Katyšovas, 4b kl. (mokyt. Dalia Vilčinskienė).

Sveikiname nugalėtojus!

___________________________

Romualda Bagdonienė Įrašo autorius:
Romualda Bagdonienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Kovo 29 d. startavo progimnazijos 2, 3 ir 4 kl. komandinės-asmeninės šaškių varžybos. Komandoms atstovavo keturi geriausi žaidėjai, kurie klasės šaškių varžybose užėmė 1–4 vietas. Varžybos dėl karantino užsitęsė ir tik gegužės 10 dieną sužaistos paskutinės komandinės ir asmeninės stipriausių žaidėjų partijos.  

Sveikiname visus varžybų dalyvius ir dėkojame už pagarbų bei gražų žaidimą! 

Gegužės 5 dieną progimnazijos pradinėse klasėse vyko konkursas „Saugus eismas", kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas buvo atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, būti atidžiais kelyje, dėvėti atšvaitus.

Klasių komandos turėjo įveikti keturias užduotis. Daugiausia taškų pelnė ketvirtokai. Antra vieta džiaugėsi pirmų klasių mokiniai. Trečia vieta pasidalino antrų ir trečių klasių mokiniai. Konkurso komandos apdovanotos diplomais. Visi dalyviai paskatinti padėkomis ir saugaus eismo dovanėlėmis. Dėkojame konkurso dalyviams.

Ką tik baigėsi respublikinis mokinių gamtos mokslų konkursas,,Mozaika“, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – aktyvinti mokinių domėjimąsi gamta ir viešinti meninę veiklą. Buvo vertinamos nuotraukų estetinis vaizdas ir originalumas bei panaudotų gamtinių medžiagų įvairovė. Konkurse dalyvavo 570 dalyvių, tarp kurių buvo ir keturi mūsų progimnazijos 8a klasės moksleiviai – Arija Jatulytė, Barbora Karlaitė, Goda Luneckaitė ir Ignas Aleksejevas.  

Jau buvo rašyta, kad pirmą kartą kovo mėnesį vyko 7–8 klasių centralizuota geografijos olimpiada. Dalyvavo ribotas skaičius mokinių – iš kiekvienos šalies mokyklos po du iš septintų ir aštuntų klasių  srauto. Mūsų savivaldybei atstovavo 8 mokiniai iš trijų mokyklų, o šiems mūsų mokiniams pasisekė geriausiai:

Mūsų mokyklos mažieji 2-ų ir 3-ių klasių „Kompiuterių būrelio“ programuotojai dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žaisdami pažįstame Lietuvą su Scratch“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybingumui pažymėti Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, taip pat Lietuvos simbolikai, gamtai, žymioms Lietuvos vietoms populiarinti.