Mokinių pasiekimai

Padėka geriausiems 5-8 klasių mokiniams

Mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti.

Plutarchas

Šis metas – kupinas bundančios gamtos spalvų, pavasario garsų ir ypatingų švenčių... Pirmąjį gegužės savaitgalį pasitinkame Motinos dieną, šiek tiek vėleliau, po mėnesio, sveikiname Tėčius, o gegužės 15 dieną minime Tarptautinę Šeimos dieną.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje ši diena jau tapusi gražia ir prasminga tradicija, skiriama padėkoti geriausių 5-8 klasių mokinių šeimoms. Dėl susiklosčiusių aplinkybių negalime susirinkti bei pasidžiaugti mokinių pasiekimais. Tačiau dėmesys mokiniui ir šeimai išlieka visada. Norime pasidžiaugti visais mokiniais, padėkoti jų šeimoms už didžiulį indėlį ir nuoširdų rūpestį į vaikų ugdymąsi, ypač šiuo sudėtingu nuotolinio mokymosi laikotarpiu.

Šiais mokslo metais skiriamos padėkos šeimoms, kuriose auga šie nuostabūs mokiniai, pasiekę aukščiausių įvertinimų pamokose, konkursuose, olimpiadose ir taip garsinantys progimnazijos vardą ir neabejotinai savo pasiekimais puošiantys savo šeimas:

1. Gabija Kindurytė 5 a

2. Aurėja Navikaitė 5 a

3. Orestas Razdaigora 5 a

4. Gabija Večeraitė 5a

5. Nojus Žilo 5 a

6. Augustė Rakitinaitė 5 b

7. Ignas Jakubovskis 5 b

8. Edilė Daubaraitė 5 b

9. Austėja Česokaitė 5 b

10. Danilas Dubinovičius 5 b

11. Gabriela Kuznecova 5 c

12. Lidija Kuznecova 5c

13. Adrija Baranovskaja 6 a

14. Jokūbas Basijokas 6 a

15. Augustė Blažytė 6 a

16. Nojus Cicėnas 6 a

17. Aira Lukauskaitė 6 a

18. Justas Vitkauskas 6 a

19. Gabrielė Zabulytė 6 a

20. Akvilė Brukštutė 6 b

21. Gabija Gimbickaitė 6b

22. Samanta Umbrasaitė 6 b

23. Augustas Bužinskas 6 b

24. Ugnė Čeponytė 6 c

25. Gabrielė Milkutė- Preibys 6 c

26. Oskaras Panavas 6 c

27. Saulė Skrebutėnaitė 6 c

28. Gintautė Šriūbėnaitė 6 c

29. Emilija Vasiljevaitė 6 c

30. Eimantas Žilėnas 6 c

31. Abigailė Baublytė 7 a

32. Rugilė Pilinskaitė 7 a

33. Gabija Butkūnaitė 8 a

34. Arija Jatulytė 8 a

35. Barbora Karlaitė 8 a

36. Augustė Raslanaitė 8 a

37. Eglė Sidorenkaitė 8 a

38. Paulius Kolosovas 8 b

39. Emilija Vijeikytė 8 b

Padėkas Šeimoms kviečiame atsiimti gegužės 26 d. nuo 16 iki 18 val. progimnazijos fojė. Dėkojame už Jūsų rūpestį, bendravimą ir bendradarbiavimą.

„Padėka geriausiems“ – tradicija, jungianti mokinius, mokytojus ir tėvelius.

___________________________

Progimnazijos renginių organizavimo grupė Įrašo autorius:
Progimnazijos renginių organizavimo grupė
Ankstesni įrašai


Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui.

Kaip ir visada, po konkurso viešai skelbiama bei apdovanojama kiekvienos klasės (srauto) 10 pirmųjų vietų! 6 c klasės mokinė Emilija Vasiljevaitė pateko tarp prizininkų, užėmė penktą vietą. Konkurse dalyvavo net 191 šeštos klasės mokinys.

Sveikiname jaunąją kudabietę ir linkime sėkmės geografiniame kelyje.

Balandžio mėnesį vykusiame Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų skirtingų gebėjimų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo deklamavimo konkurse „Žodžio sparnai Tavo sielai, Mama" nutarė išbandyti savo jėgas ir mūsų mokyklos mokiniai. Malonu, kad jau galime džiaugtis puikiais jų rezultatais: I klasių grupėje II vieta atiteko Orestui Palenčiui. III vietą iškovojo Marija Navickaitė, o Smiltei Vaitkevič ir Aironui Smagurauskui įteiktos padėkos (mok. Irena Šuminienė). IV klasių grupėje I vietą laimėjo Arijus Katyšovas, o Urtei Labuckaitei atiteko padėka už raiškų žodį (mok. D. Vilčinskienė).

Gegužės 14 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“, kurio metu eilės deklamavo ir prozos ištraukas skaitė mažieji 1–4 klasių skaitovai. Vertinimo komisija atsižvelgė į jų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, mokėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus, sceninę laikyseną bei išvaizdą. Komisijos sprendimu prizines vietas pasidalijo ir nugalėtojais tapo šie mokiniai:

Kovo 29 d. startavo progimnazijos 2, 3 ir 4 kl. komandinės-asmeninės šaškių varžybos. Komandoms atstovavo keturi geriausi žaidėjai, kurie klasės šaškių varžybose užėmė 1–4 vietas. Varžybos dėl karantino užsitęsė ir tik gegužės 10 dieną sužaistos paskutinės komandinės ir asmeninės stipriausių žaidėjų partijos.  

Sveikiname visus varžybų dalyvius ir dėkojame už pagarbų bei gražų žaidimą! 

Gegužės 5 dieną progimnazijos pradinėse klasėse vyko konkursas „Saugus eismas", kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas buvo atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, būti atidžiais kelyje, dėvėti atšvaitus.

Klasių komandos turėjo įveikti keturias užduotis. Daugiausia taškų pelnė ketvirtokai. Antra vieta džiaugėsi pirmų klasių mokiniai. Trečia vieta pasidalino antrų ir trečių klasių mokiniai. Konkurso komandos apdovanotos diplomais. Visi dalyviai paskatinti padėkomis ir saugaus eismo dovanėlėmis. Dėkojame konkurso dalyviams.