Mokinių pasiekimai

Projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatai

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau šešioliktus metus kvietė visos respublikos 4-12 klasių mokinius dalyvauti vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“.

Mokiniai pamėgo šio fondo rengiamą vertimų ir kūrinių iliustracijų projektą „Tavo žvilgsnis“, nes jis suteikia galimybę išbandyti savo jėgas, atskleisti talentus ar tiesiog išvysti savo veiklos rezultatus bendraamžių tarpe bei mokytis bendrauti.

Kiekvienais metais mūsų progimnazijos mokiniai taip pat noriai dalyvauja projekte. Šiais metais paskelbtos visuotinio karantino sąlygos netapo kliūtimi atliekant šio projekto užduotis. Mūsų mokiniai jas sėkmingai atliko nuotoliniu būdu ir visi buvo apdovanoti padėkos raštais:

Gabrielė Zabulytė 6a kl.

Gabrielė Čepurnovaitė 6c kl.

Emilija Vasiljevaitė 6c kl.

Abigailė Baublytė 7a kl.

Jogailė Maskoliūnaitė 7a kl.

Irmantas Krikštulis 7a kl.

Eimantas Labuckas 8a kl.

Paulius Kolosovas 8b kl

___________________________

Inga Zarinskienė Įrašo autorius:
Inga Zarinskienė
Anglų kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti.

Plutarchas

Šis metas – kupinas bundančios gamtos spalvų, pavasario garsų ir ypatingų švenčių... Pirmąjį gegužės savaitgalį pasitinkame Motinos dieną, šiek tiek vėleliau, po mėnesio, sveikiname Tėčius, o gegužės 15 dieną minime Tarptautinę Šeimos dieną.

Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui.

Kaip ir visada, po konkurso viešai skelbiama bei apdovanojama kiekvienos klasės (srauto) 10 pirmųjų vietų! 6 c klasės mokinė Emilija Vasiljevaitė pateko tarp prizininkų, užėmė penktą vietą. Konkurse dalyvavo net 191 šeštos klasės mokinys.

Sveikiname jaunąją kudabietę ir linkime sėkmės geografiniame kelyje.

Balandžio mėnesį vykusiame Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų skirtingų gebėjimų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo deklamavimo konkurse „Žodžio sparnai Tavo sielai, Mama" nutarė išbandyti savo jėgas ir mūsų mokyklos mokiniai. Malonu, kad jau galime džiaugtis puikiais jų rezultatais: I klasių grupėje II vieta atiteko Orestui Palenčiui. III vietą iškovojo Marija Navickaitė, o Smiltei Vaitkevič ir Aironui Smagurauskui įteiktos padėkos (mok. Irena Šuminienė). IV klasių grupėje I vietą laimėjo Arijus Katyšovas, o Urtei Labuckaitei atiteko padėka už raiškų žodį (mok. D. Vilčinskienė).

Gegužės 14 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“, kurio metu eilės deklamavo ir prozos ištraukas skaitė mažieji 1–4 klasių skaitovai. Vertinimo komisija atsižvelgė į jų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, mokėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus, sceninę laikyseną bei išvaizdą. Komisijos sprendimu prizines vietas pasidalijo ir nugalėtojais tapo šie mokiniai:

Kovo 29 d. startavo progimnazijos 2, 3 ir 4 kl. komandinės-asmeninės šaškių varžybos. Komandoms atstovavo keturi geriausi žaidėjai, kurie klasės šaškių varžybose užėmė 1–4 vietas. Varžybos dėl karantino užsitęsė ir tik gegužės 10 dieną sužaistos paskutinės komandinės ir asmeninės stipriausių žaidėjų partijos.  

Sveikiname visus varžybų dalyvius ir dėkojame už pagarbų bei gražų žaidimą!