Mokinių pasiekimai

Saugaus eismo konkursas

Gegužės 5 dieną progimnazijos pradinėse klasėse vyko konkursas „Saugus eismas", kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas buvo atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, būti atidžiais kelyje, dėvėti atšvaitus.

Klasių komandos turėjo įveikti keturias užduotis. Daugiausia taškų pelnė ketvirtokai. Antra vieta džiaugėsi pirmų klasių mokiniai. Trečia vieta pasidalino antrų ir trečių klasių mokiniai. Konkurso komandos apdovanotos diplomais. Visi dalyviai paskatinti padėkomis ir saugaus eismo dovanėlėmis. Dėkojame konkurso dalyviams.

Rita Papšienė Įrašo autorius:
Rita Papšienė
Pradinių klasių mokytoja

Ką tik baigėsi respublikinis mokinių gamtos mokslų konkursas,,Mozaika“, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – aktyvinti mokinių domėjimąsi gamta ir viešinti meninę veiklą. Buvo vertinamos nuotraukų estetinis vaizdas ir originalumas bei panaudotų gamtinių medžiagų įvairovė. Konkurse dalyvavo 570 dalyvių, tarp kurių buvo ir keturi mūsų progimnazijos 8a klasės moksleiviai – Arija Jatulytė, Barbora Karlaitė, Goda Luneckaitė ir Ignas Aleksejevas.

Jau buvo rašyta, kad pirmą kartą kovo mėnesį vyko 7–8 klasių centralizuota geografijos olimpiada. Dalyvavo ribotas skaičius mokinių – iš kiekvienos šalies mokyklos po du iš septintų ir aštuntų klasių  srauto. Mūsų savivaldybei atstovavo 8 mokiniai iš trijų mokyklų, o šiems mūsų mokiniams pasisekė geriausiai:

Mūsų mokyklos mažieji 2-ų ir 3-ių klasių „Kompiuterių būrelio“ programuotojai dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žaisdami pažįstame Lietuvą su Scratch“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos valstybingumui pažymėti Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, taip pat Lietuvos simbolikai, gamtai, žymioms Lietuvos vietoms populiarinti.

Šiais metais respublikiniame  konkurse „Gamtos Kengūra-2021“ dalyvavo 28 pradinių klasių  mokiniai. 2–4 klasių mokiniai atliko gamtos mokslų užduotis, atsakinėjo į sudėtingus ir įdomius klausimus, pasitikrino gamtos mokslų žinias ir gebėjimus.
Auksinės Kengūros nugalėtojai:

Šiemet 12 progimnazijos  mokinių išbandė savo jėgas kasmetiniame anglų kalbos „Kengūros“ konkurse. Džiaugiamės puikiais jų rezultatais: