Mokinių pasiekimai

XX Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse šeštokė Emilija pasiekė puikių rezultatų!

Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui.

Kaip ir visada, po konkurso viešai skelbiama bei apdovanojama kiekvienos klasės (srauto) 10 pirmųjų vietų! 6 c klasės mokinė Emilija Vasiljevaitė pateko tarp prizininkų, užėmė penktą vietą. Konkurse dalyvavo net 191 šeštos klasės mokinys.

Sveikiname jaunąją kudabietę ir linkime sėkmės geografiniame kelyje.

Roma Šakalienė Įrašo autorius:
Roma Šakalienė
Geografijos mokytoja

Balandžio mėnesį vykusiame Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų skirtingų gebėjimų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo deklamavimo konkurse „Žodžio sparnai Tavo sielai, Mama" nutarė išbandyti savo jėgas ir mūsų mokyklos mokiniai. Malonu, kad jau galime džiaugtis puikiais jų rezultatais: I klasių grupėje II vieta atiteko Orestui Palenčiui. III vietą iškovojo Marija Navickaitė, o Smiltei Vaitkevič ir Aironui Smagurauskui įteiktos padėkos (mok. Irena Šuminienė). IV klasių grupėje I vietą laimėjo Arijus Katyšovas, o Urtei Labuckaitei atiteko padėka už raiškų žodį (mok. D. Vilčinskienė).

Gegužės 14 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“, kurio metu eilės deklamavo ir prozos ištraukas skaitė mažieji 1–4 klasių skaitovai. Vertinimo komisija atsižvelgė į jų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, mokėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus, sceninę laikyseną bei išvaizdą. Komisijos sprendimu prizines vietas pasidalijo ir nugalėtojais tapo šie mokiniai:

Kovo 29 d. startavo progimnazijos 2, 3 ir 4 kl. komandinės-asmeninės šaškių varžybos. Komandoms atstovavo keturi geriausi žaidėjai, kurie klasės šaškių varžybose užėmė 1–4 vietas. Varžybos dėl karantino užsitęsė ir tik gegužės 10 dieną sužaistos paskutinės komandinės ir asmeninės stipriausių žaidėjų partijos.

Sveikiname visus varžybų dalyvius ir dėkojame už pagarbų bei gražų žaidimą!

Gegužės 5 dieną progimnazijos pradinėse klasėse vyko konkursas „Saugus eismas", kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Konkurso tikslas buvo atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, būti atidžiais kelyje, dėvėti atšvaitus.

Klasių komandos turėjo įveikti keturias užduotis. Daugiausia taškų pelnė ketvirtokai. Antra vieta džiaugėsi pirmų klasių mokiniai. Trečia vieta pasidalino antrų ir trečių klasių mokiniai. Konkurso komandos apdovanotos diplomais. Visi dalyviai paskatinti padėkomis ir saugaus eismo dovanėlėmis. Dėkojame konkurso dalyviams.

Ką tik baigėsi respublikinis mokinių gamtos mokslų konkursas,,Mozaika“, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – aktyvinti mokinių domėjimąsi gamta ir viešinti meninę veiklą. Buvo vertinamos nuotraukų estetinis vaizdas ir originalumas bei panaudotų gamtinių medžiagų įvairovė. Konkurse dalyvavo 570 dalyvių, tarp kurių buvo ir keturi mūsų progimnazijos 8a klasės moksleiviai – Arija Jatulytė, Barbora Karlaitė, Goda Luneckaitė ir Ignas Aleksejevas.