Mokinių pasiekimai

Mano mažasis pasaulis

1b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame aplinkosauginiame konkurse „Mano mažasis pasaulis“. Šio konkurso tikslas ugdyti pradinukų supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką ir skatinti palankų aplinkai elgesį bei kasdieninius įpročius, naudojant mokiniui patrauklias veiklos formas, skatinančias kurti tvaresnę aplinką kartu. 11 pirmokų sukūrė savo gamtos lopinėlį – tinkamą augalams gyvuoti aplinką. Visi dalyvavę mokiniai pateko tarp 30 geriausiųjų dalyvių, jie apdovanoti paskatinamaisiais prizais ir diplomais. Džiaugiamės mokinių pasiekimais.

___________________________

Irena Šuminienė Įrašo autorius:
Irena Šuminienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas – nevalstybinė vaikų ir jaunimo organizacija – jau šešioliktus metus kvietė visos respublikos 4-12 klasių mokinius dalyvauti vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“.

Mokiniai pamėgo šio fondo rengiamą vertimų ir kūrinių iliustracijų projektą „Tavo žvilgsnis“, nes jis suteikia galimybę išbandyti savo jėgas, atskleisti talentus ar tiesiog išvysti savo veiklos rezultatus bendraamžių tarpe bei mokytis bendrauti.

Mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti.

Plutarchas

Šis metas – kupinas bundančios gamtos spalvų, pavasario garsų ir ypatingų švenčių... Pirmąjį gegužės savaitgalį pasitinkame Motinos dieną, šiek tiek vėleliau, po mėnesio, sveikiname Tėčius, o gegužės 15 dieną minime Tarptautinę Šeimos dieną.

Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas yra skirtas žymaus Lietuvos geografo Česlovo Kudabos darbų, idėjų, geografijos mokslo populiarinimui, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui.

Kaip ir visada, po konkurso viešai skelbiama bei apdovanojama kiekvienos klasės (srauto) 10 pirmųjų vietų! 6 c klasės mokinė Emilija Vasiljevaitė pateko tarp prizininkų, užėmė penktą vietą. Konkurse dalyvavo net 191 šeštos klasės mokinys.

Sveikiname jaunąją kudabietę ir linkime sėkmės geografiniame kelyje.

Balandžio mėnesį vykusiame Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų skirtingų gebėjimų 1–4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo deklamavimo konkurse „Žodžio sparnai Tavo sielai, Mama" nutarė išbandyti savo jėgas ir mūsų mokyklos mokiniai. Malonu, kad jau galime džiaugtis puikiais jų rezultatais: I klasių grupėje II vieta atiteko Orestui Palenčiui. III vietą iškovojo Marija Navickaitė, o Smiltei Vaitkevič ir Aironui Smagurauskui įteiktos padėkos (mok. Irena Šuminienė). IV klasių grupėje I vietą laimėjo Arijus Katyšovas, o Urtei Labuckaitei atiteko padėka už raiškų žodį (mok. D. Vilčinskienė).

Gegužės 14 d. progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Skambėk, žodi!“, kurio metu eilės deklamavo ir prozos ištraukas skaitė mažieji 1–4 klasių skaitovai. Vertinimo komisija atsižvelgė į jų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, mokėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus, sceninę laikyseną bei išvaizdą. Komisijos sprendimu prizines vietas pasidalijo ir nugalėtojais tapo šie mokiniai: