Pranešimai

Gegužės mėnesį numatomi renginiai:
Gegužės 3 d. – Mamos dienos šventė „Tau, mano Mamyte“ 1b kl.
Gegužės 16 d. – Rajoninis renginys – viktorina 4–5 kl. „Smarkids“.
Gegužės 22 d. – Ilgalaikio 8 kl. projekto „Pavasarį žydintys augalai“ pristatymas.
Gegužės 29 d. – Padėkos diena.

Balandžio 17 d. progimnazijoje vyko 1-4 klasių „Šviesoforo“ varžybų mokyklinis turas. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, aiškino situacijas maketuose, dėliojo kelio ženklų dėlionę, rodė, kaip taisyklingai pereiti pėsčiųjų perėją.

Sveikiname su Šv. Velykom!

Prašome pervesti 2% pajamų mokesčio Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai. Kodas 190238671.
Lėšos bus skirtos edukacinei aplinkai turtinti.
Balandžio mėnesį numatomi renginiai, konkursai:
Balandžio 5 d. – 1–4 kl. dainų festivalis „Vaikystės spalvos“.
Balandžio 15 d. – Integruota veikla 1 kl. „Jau išmokom abėcėlę“.
Balandžio 16 d. – Mokyklos bendruomenės renginys „Visi skirtingi – visi lygūs“.
Balandžio 17 d. – Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“.
Balandžio 18 d. – Integruoto lietuvių, gamtos ir technologijų projekto „Kai aš pas močiutę buvau“ baigiamasis renginys.
Balandžio 19 d. – Atranka į rajoninį „Mažosios žvaigždutės“ konkursą.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija norėdama įsivertinti mokinių mokymosi pasiekimus taikant Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo įrankius (diagnostinius ir standartizuotus testus) 2019 m. dalyvauja  Nacionalinio egzaminų centro (toliau – NEC) organizuojamame veiksmo tyrime.
Tyrimo tikslas – teikti grįžtamojo ryšio informaciją apie mokinių mokymosi rezultatus, šalies, savivaldybės ir mokyklos lygmenimis tobulinti mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo procedūras ir plėsti duomenų, surinktų naudojant šalies lygmeniu parengtus Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (toliau NMPP) bei nacionalinių mokinių pasiekimų tyrimų įrankius, panaudojimą ugdymo kokybei gerinti.

Kovo mėnesį organizuojami renginiai ir netradicinės veiklos:
Kovo 1 d. – Meninio skaitymo konkursas 1-4 kl. „Ir knyga mane augino“.
Kovo 4 d. – Kaziuko mugė.
Kovo 8 d. – Kovo 11-osios renginys.
Kovo 21 d. – Netradicinė veikla 8b „Inkilų kėlimo akcija“.
Kovo 21 d. – Netradicinė veikla 5 kl. „Žemės diena“.
Kovo 26 d. – Netradicinė veikla 7 kl. „Geografinis septintokų protmūšis“.
Kovo 29 d. – Rusų kalbos abėcėlės šventė.