Pranešimai

ATRANKA MOKYTOJO PAREIGOMS UŽIMTI
IGNALINOS ČESLOVO KUDABOS PROGIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ DAILĖS MOKYTOJO PAREIGOMS UŽIMTI NUO 2019 M. RUGSĖJO 2 D.
Vadovaudamasi Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugpjūčio 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija skelbia atranką dailės mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 2 d.

Birželio mėnesį numatomi renginiai:
Birželio 7 d. – 1–3 kl. Mokslo metų užbaigimo šventė.
Birželio 7 d. – 4 kl. Mokslo metų užbaigimo šventė „Lik sveika, pradine!“.
Birželio 21 d.  – 5–8 kl. Mokslo metų užbaigimo šventė.

Gegužės mėnesį numatomi renginiai:
Gegužės 3 d. – Mamos dienos šventė „Tau, mano Mamyte“ 1b kl.
Gegužės 16 d. – Rajoninis renginys – viktorina 4–5 kl. „Smarkids“.
Gegužės 22 d. – Ilgalaikio 8 kl. projekto „Pavasarį žydintys augalai“ pristatymas.
Gegužės 27 d. – Padėkos diena.

Balandžio 17 d. progimnazijoje vyko 1-4 klasių „Šviesoforo“ varžybų mokyklinis turas. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, aiškino situacijas maketuose, dėliojo kelio ženklų dėlionę, rodė, kaip taisyklingai pereiti pėsčiųjų perėją.

Sveikiname su Šv. Velykom!

Prašome pervesti 2% pajamų mokesčio Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai. Kodas 190238671.
Lėšos bus skirtos edukacinei aplinkai turtinti.
Balandžio mėnesį numatomi renginiai, konkursai:
Balandžio 5 d. – 1–4 kl. dainų festivalis „Vaikystės spalvos“.
Balandžio 15 d. – Integruota veikla 1 kl. „Jau išmokom abėcėlę“.
Balandžio 16 d. – Mokyklos bendruomenės renginys „Visi skirtingi – visi lygūs“.
Balandžio 17 d. – Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“.
Balandžio 18 d. – Integruoto lietuvių, gamtos ir technologijų projekto „Kai aš pas močiutę buvau“ baigiamasis renginys.
Balandžio 19 d. – Atranka į rajoninį „Mažosios žvaigždutės“ konkursą.