Pranešimai

Progimnazijoje viešės projekto „Keturi regionai – viena Europa“ dalyviai

Gegužės 5-13 dienomis  mūsų mokyklos bendruomenė laukia svečių pagal Erasmus +  programos strateginių mokyklų partnerysčių projektą „Keturi regionai - viena Europa“.
Progimnazijoje viešės  mokinių ir mokytojų delegacijos iš trijų užsienio šalių mokyklų: Armand Faillieres vardo mokykla iš pietų Prancūzijos miesto Mézin; Vokietijos mokykla iš Bad Dürrheim;  Lenkijos mokykla iš Kasina Wielka. Kiekvieną mokyklą atstovaus 10 žmonių komanda (2 mokytojai, 8 vaikai), kurie bus apgyvendinti šeimose bei turės unikalią galimybę susipažinti su mūsų kultūra bei gyvenimo būdu. O tėvai galės prisiminti  ar patobulinti lenkų, vokiečių bei anglų kalbų žinias, pabendrauti su jaunimu iš kitų šalių neformalioje aplinkoje, daugiau sužinoti apie šalis partneres.
Tikimės, kad projektas vyks sklandžiai ir sėkmingai bei kviečiame mokyklos bendruomenę aktyviai įsijungti į projekto veiklas.

Ši medžiaga atspindi dotacijos gavėjo požiūrį, o ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, ir Europos komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.

2015 metų rugsėjį mūsų mokyklos bendruomenė įsijungė į naują veiklą – drauge su partneriais pradėjo vykdyti Erazmus +  programos strateginių mokyklų partnerysčių projektą „ Keturi regionai , viena Europa“.