Pranešimai

Projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ edukaciniai – kūrybiniai mokymai

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

___________________________

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​

Nuo 2018 m. vasario 7 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje paskelbtas karantinas tęsiamas iki vasario 15 d. (imtinai).

 

Sausio mėnesį numatomi konkursai ir olimpiados:
Sausio 24 d. – 4 kl. matematikos olimpiada.
Sausio 25 d.  – Meninio skaitymo konkursas.
Sausio 26 d.  – Geografinių žinių konkursas ,,Keliauk kitaip“ LITEXPO.
Sausio 26 d.  – Viktorina ,,Skaitai knygas – kaupi žinias“. 4 kl. mokiniams.
Sausio 26 d.  – Konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 5–8 kl. mokyklinis turas.
Sausio mėnesį – Garsiniai skaitymai netradicinėse erdvėse ,,Griebk knygą ir skaityk! Pareklamuok knygą draugui“.

Džiugios šventinės nuotaikos linkime šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Gruodžio 13 dieną 7c ir 8a klasių mokiniai vyko į pažintinę – pramoginę  ekskursiją į Vilnių. Mokiniai lankėsi sferinio kino teatre, kur susipažino su naujausia edukacinių filmų transliavimo technologija. Mokiniams buvo rodomas filmas „Astronautas“, kurio metu galima buvo ne tik sužinoti daug naujų, įdomių dalykų, bet ir pasijusti lyg tikrais astronautais, galinčiais bendrauti su žvaigždėmis, planetomis. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės sudarė tikrovišką reginį ir paliko neišdildomą įspūdį.